2023 Vizyonu Bizim Ana Yol Göstericimiz Ve Hedefimizdir

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
2023 Vizyonu Bizim Ana Yol Göstericimiz Ve Hedefimizdir
Denizli'deki Milli Eğitim Bakanlığı Ortaoğretim Genel Müdürlüğüne bağlı Anadolu Lisesi, Fen Lisesi ve  Sosyal Bilimler Lisesi müdürleriyle 2019-2020 eğitim öğretim yılı ‘2023 Eğitim Vizyonu Çalışmaları’ değerlendirmesi yapıldı.
denizli büyükşehir

Merkezefendi Lütfi Ege Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Müdür Yardımcısı Şener Bayram ve Anadolu Lisesi, Fen Lisesi ve  Sosyal Bilimler Lisesi  müdürleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü yaptığı konuşmasında “İlimizde Bakanlığımız Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı 43 anadolu lisemiz eğitim-öğretim hizmetlerini sürdürmektedir. Bakanlığımızca hayata geçirilen 2023 Vizyonu bizim ana yol göstericimiz ve hedefimizdir.  2023 vizyon belgesinin ayrı bir anlamı ve heyecanı var. 2023 Türkiye’sine gelindiğinde işte Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü diyebileceğimiz bir çalışma içerisinde olacağız.Özellikle başarının artırılması ve fırsat eşitliği alanındaki çalışmalarımız devam ediyor.  Bu hazırlıklarımızı öğretmenlerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. 2023 Viyonumuzun temel taşı taşı öğretmendir. Çünkü güçlü bir gelecekten söz ediyorsak güçlü öğretmenlere ihtiyacımız var. Bununla ilgili toplumdaki bütünsel algı, toplumun bu konuyla ilgili ortak kabulü bizim bu anlayışımızı ve görüşümüzü güçlendiriyor.Öğretmenlerimizle birlikte kenetlendiğimiz takdirde istediğimiz başarıya ulaşacağımıza inancımız tamdır.Denizli, kabuğunu kıran ve çıtasını yüksek tutan bir şehir haline geldi. Bu da öğretmen arkadaşlarımız ve yöneticilerimiz sayesinde gerçekleşti. Denizli olarak başarı ile uyguladığımız ve çok değer verdiğimiz Değerler Eğitimini ön planda tutmalıyız. Aynı zamanda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde başlatılan “ Sıfır Atık Projesi” kapsamında çalışmalar gerçekleştireceğiz.Sizlere bugüne kadar yaptığınız çalışmalar nedeniyle içtenlikle teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantı Genel Mevzuat Bilgilendirmesi, Okul Pansiyonlarıyla İlgili İş ve İşlemler, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarıyla İlgili İş ve İşlemler ve 2023 Eğitim Vizyonu Çalışmalarının değerlendirilmesi ile son buldu.

Kaynak:denizli24haber

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Eski Eşyaları Annesinin Anısı İçin BiriktiriyorÖnceki Haber

Eski Eşyaları Annesinin Anısı İçin Birik...

PAÜ’de “Kariyerime Engel Yok” Paneli YapıldıSonraki Haber

PAÜ’de “Kariyerime Engel Yok” Paneli Yap...

Yorum Yazın

CHP Merkezefendi’de 5 Adaylı Seçim
Binlerce Araç İçin Son Gün 31 Aralık
Google’da 2019’da Denizli için en çok ne arandı?
Merkez Bankası'ndan faiz indirim kararı
Pamukkale’de Aileler Kitap Okudu
Özdilek:  “Puan ve puanlar almak için Trabzon’a gideceğiz”
PAÜ Turizm Fakültesi 10 Yaşında
Denizlili İş Adamı Genç Yaşta Hayatını Kaybetti
Denizli Eski Yöneticilerden Denizlispor’a Şok İcra
Sancar, "Askerliğin Bedelinin ücretini acilen düşürün"

Başka haber bulunmuyor!