Denizli Hava Durumu (20 Ocak 2020) 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Denizli Hava Durumu (20 Ocak 2020) 
Denizli’de bugün (20 Ocak 2020) hava durumu nasıl olacak? Denizli'de hava nasıl olacak? Denizli'de havalar soğuyor mu? Yağmur var mı? Denizli’ye kar yağacak mı?   Denizli’de bugün parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. Sıcaklık en yüksek 6 derece ölçülüyor. Meteoroloji yetkilileri sıcaklığın yarın 7 derece sevisindede kalacağını, hafif yağmur beklendiğini ifade etti. Çarşamba yağışın beklenmediği Denizli’de perşembe ve cuma günleri için 11 – 12 derece arasında değişecek. İşte Denizli’de hava durumunun detayları...
denizli büyükşehir

Denizli, yeni haftanın ilk iş gününe soğuk bir güne merhaba dedi.  

Sıcaklık en yüksek 6 derece dolaylarında seyrediyor. 

Meteoroloji yetkilileri sıcaklığın yarın 7 derece dolaylarında seyredecek, çok bulutlu bir hava etkili olacağı kaydetti. 

Çarşamba Denizli’de yağmur yok. Beklenen en yüksek hava sıcaklığı 10 derece. Gece saatlerinde sıcaklık eksi 1 dereceye kadar inecek! 

Denizli’de perşembe 11 ve cuma 6 derece sıcaklık beklendiği bildirildi. 

Öte yandan Bozdağ’da bu hafta kar tahmini yapılmadı. 

Kar kalınlığı son olarak 90 cm ölçüldü. 

Denizli’nin İlçelerinde hava durumu

Çivril İlçesinde Hava Durumu

Çivril ilçesinde, bugün çok bulutlu bir hava Çivrilleri karşılayacak sıcaklık ise 5 derece olacak gece eksi 5 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık 4 dereceye kadar gerileyecek. Çarşamba az bulutlu 8, Perşembe Parçalı bulutlu 9, Cuma ise 4 derece parçalı bulutlu olacak.

Buldan İlçesinde Hava Durumu

Buldan ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Baklanlıları karşılayacak sıcaklık ise 3 derece olacak gece eksi 4 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık ise değişmeyecek. Çarşamba az bulutlu 6, Perşembe Parçalı bulutlu 7, Cuma ise 4 derece parçalı bulutlu olacak.

Güney İlçesinde Hava Durumu

Güney ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Güneylileri karşılayacak sıcaklık ise 5 derece olacak gece eksi 3 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık ise değişmeyecek. Çarşamba az bulutlu 7, Perşembe Parçalı bulutlu 8, Cuma ise 4 derece parçalı bulutlu olacak.

Sarayköy İlçesinde Hava Durumu

Sarayköy ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Sarayköylüleri karşılayacak sıcaklık ise 9 derece olacak gece eksi 1 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık ise değişmeyecek. Çarşamba az bulutlu 10, Perşembe Parçalı bulutlu 12, Cuma ise 8 derece parçalı bulutlu olacak.

Çal İlçesinde Hava Durumu

Çal ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Çallıları karşılayacak sıcaklık ise 5 derece olacak gece eksi 6 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık ise 4 dereceye gerileyecek. Çarşamba az bulutlu 7, Perşembe Parçalı bulutlu 8, Cuma ise 5 derece parçalı bulutlu olacak.

Baklan İlçesinde Hava Durumu

Baklan ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Baklanlıları karşılayacak sıcaklık ise 3 derece olacak gece eksi 4 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık ise değişmeyecek. Çarşamba az bulutlu 6, Perşembe Parçalı bulutlu 7, Cuma ise 3 derece parçalı bulutlu olacak.

Honaz İlçesinde Hava Durumu

Honaz ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Honazlıları karşılayacak sıcaklık ise 5 derece olacak gece eksi 2 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık ise 6 derece dolaylarında seyredecek. Çarşamba az bulutlu 8, Perşembe Parçalı bulutlu 9, Cuma ise 6 derece parçalı bulutlu olacak..

Bozkurt İlçesinde Hava Durumu

Bozkurt ilçesinde  bugün çok bulutlu bir hava Bozkurtluları karşılayacak sıcaklık ise 2 derece olacak gece eksi 5 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık ise değişmeyecek. Çarşamba puslu 5, Perşembe Parçalı bulutlu 6, Cuma ise 2 derece parçalı bulutlu olacak.

Çardak İlçesinde Hava Durumu

Çardak ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Çardaklıları karşılayacak sıcaklık ise 3 derece olacak gece eksi 8 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık ise 4 derece olacak. Çarşamba puslu 6, Perşembe Parçalı bulutlu 8, Cuma ise 3 derece parçalı bulutlu olacak.

Babadağ İlçesinde Hava Durumu

Babadağ ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Babadağlıları karşılayacak sıcaklık ise 4 derece olacak gece eksi 3 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık ise 3 derece olacak. Çarşamba az bulutlu 5, Perşembe Parçalı bulutlu 7, Cuma ise 4 derece parçalı bulutlu olacak.

Kale İlçesinde Hava Durumu

Kale ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Kalelileri karşılayacak sıcaklık ise 2 derece olacak gece eksi 4 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık ise 3 derece olacak. Çarşamba az bulutlu 7, Perşembe Parçalı bulutlu 6, Cuma ise 2 derece parçalı bulutlu olacak.

Tavas İlçesinde Hava Durumu

Tavas ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Tavaslıları karşılayacak sıcaklık ise 4 derece olacak gece eksi 5 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık ise değişmeyecek. Çarşamba az bulutlu 8, Perşembe Parçalı bulutlu 9, Cuma ise 4 derece parçalı bulutlu olacak.

Serinhisar İlçesinde Hava Durumu

Serinhisar ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Serinhisarlıları karşılayacak sıcaklık ise 3 derece olacak gece eksi 8 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık ise 4 derece olacak. Çarşamba az bulutlu 9, Perşembe Parçalı bulutlu 9, Cuma ise 4 derece parçalı bulutlu olacak.

Acıpayam İlçesinde Hava Durumu

Acıpayam ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Acıpayamlıları karşılayacak sıcaklık ise 4 derece olacak gece eksi 4 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık ise 5 derece olacak. Çarşamba az bulutlu 9, Perşembe Parçalı bulutlu 20, Cuma ise 5 derece parçalı bulutlu olacak.

Çameli İlçesinde Hava Durumu

Çameli ilçesi bugün çok bulutlu bir hava Çamelileri karşılayacak sıcaklık ise 4 derece olacak gece eksi 7 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık ise 5 derece dolaylarında olacak. Çarşamba az bulutlu 8, Perşembe Parçalı bulutlu 9, Cuma ise 4 derece parçalı bulutlu olacak.

Beyağaç İlçesinde Hava Durumu

Beyağaç ilçesi bugün çok bulutlu bir hava Beyağaçlıları karşılayacak sıcaklık ise 6 derece olacak gece eksi 8 derece olacak. Yarın da ilçe çok bulutlu olacak sıcaklık ise 8 derece olacak. Çarşamba az bulutlu 10, Perşembe Parçalı bulutlu 10, Cuma ise 6 derece parçalı bulutlu olacak.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Denizli’deki Damat Cinayetinde Yeni GelişmeÖnceki Haber

Denizli’deki Damat Cinayetinde Yeni Geli...

Denizli'de şaşırtan görüntüSonraki Haber

Denizli'de şaşırtan görüntü

Yorum Yazın

Gencin ölümünün altından intihar çıktı
Denizlispor, Kasımpaşa Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor
Komşu’da koronovirüs vakası artmaya devam ediyor! Ölü sayısı yükseliyor
Manisa’da kayıp olarak aranan Dilek Türel’in Spil Dağında cesedi bulundu
Denizli’de Evlilik Okulu 8 yaşında
Kayıp Adamın Bulunması Ekrana Çıktılar
Denizli’de Otobüs Kazalarını En Aza İndirmek İçin Toplandılar
Servergazi Devlet Hastanesinde 90 Uzman Hekim, 961 Personel Hizmet Veriyor
Çalkebir Kültür Ve Dayanışma Derneği’ne Ahmet Akbay Seçildi
20.02.2020 Tarihinde, 2020 Veliyi Kendi Evlerinde, Saat 20.20’de 2020 Öğretmenlerle Ziyaret Etti

Başka haber bulunmuyor!