Denizli’de ‘Acil Sağlık Hizmetleri 112 Gecesi’ Düzenledi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Denizli’de ‘Acil Sağlık Hizmetleri 112 Gecesi’ Düzenledi
Paramedik ve Hastane Öncesi Acil Tıp Derneği (PARHAD) acil sağlık hizmetleri haftası ve paramedikler günü nedeniyle ‘Acil Sağlık Hizmetleri 112 Gecesi’ düzenledi.
denizli büyükşehir

PARHAD Denizli il yönetimi tarafından, acil sağlık hizmetleri haftası ve paramedikler gününün kutlanması, moral ve motivasyonun arttırılması, personel kaynaşması ve iş stresinin bir nebzede olsa azaltılması için ‘Acil Sağlık Hizmetleri 112 Gecesi’ düzenlendi. Denizli İl Ambulans Servisi Başhekimi Gürcan Güven konuşmacı olarak katıldı. Ğı program, PARHAD Denizli İl Başkanı Prm. Süleyman Sarıkayış, yöneticiler Prm. Abdulkadir Dural ,Prm.Halil Eren Aytar ve ATT Sercan Karabağ tarafından organize edildi.  Denizli İl Ambulans Servisi Başhekimi Gürcan Güven’in de konuşmacı olarak katıldığı geceye 112 personellerinden oluşan müzik grubunun performansı damga vurdu. Sağlık personelleri çekiliş ve çeşitli devam eden gecede renkli dakikalar yaşadı.

Acil Sağlık Hizmetleri 112 Gecesi

“SIRT SIRTA, OMUZ OMUZA MÜCADELE EDİYORUZ”

Çalışma arkadaşlarının paramedikler gününü kutlayan PARHAD Denizli İl Başkanı Prm. Süleyman Sarıkayış, yaptığı konuşmada, “

Öncelikli olarak yıllardır birlikte emek verdiğimiz, aynı ekiplerde görev yaptığımız, sorunlara birlikte göğüs gerdiğimiz acil sağlık hizmetlerinde pek çok engele karşı mücadele ettiğimiz omuz omuza, sırt sırta çalıştığımız  meslektaşlarım olan paramedik arkadaşlarımın paramedikler gününü, hastane öncesi alanda sağlık hizmeti veren tüm personelimizin de  geçmiş günlerde kutladığımız 1-7 Aralık acil sağlık hizmetleri haftasını en derin duygularımla kutlarım” dedi.

Acil Sağlık Hizmetleri 112 Gecesi

“HAYAT KURTARMANIN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ”

Sarıkayış, hayat kurtarmanın haklı gururunu yaşadıklarını ve bundan sonra da üzerlerine düşeni en iyi şekilde yapacaklarını ifade ederek, “Bizler ATT ve Paramedikler Hastane öncesi alanda acil tıp hizmeti veren sağlık profesyonelleriyiz. PARHAD adıyla çıktığımız bu yolda birleştirici bir yapı oluşturmak esas gayemizdir. Bu aşamadan sonra yolumuz uzun, işimiz çoktur. Aynı zamanda bilim ışığında ilerlemek,  mesleğimize katkı sunmak ve bizden beklenen misyonu yerine getirmek, hayat kurtarmanın haklı ve onurlu gururunu yaşamak ve yaşatmak için üzerimize düşeni yapacağız” diye konuştu.

Acil Sağlık Hizmetleri 112 Gecesi

Kaynak:denizli24haber

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bi bitmediniz hep aynı yöntem Yine ortaya çıktılarÖnceki Haber

Bi bitmediniz hep aynı yöntem Yine ortay...

Pamukkale Belediyesporlu Sporcu Balkan ŞampiyonuSonraki Haber

Pamukkale Belediyesporlu Sporcu Balkan Ş...

Yorum Yazın

Kanser Hastası Denizlili Kızdan Tedavi Gören Çocuklar İçin Yardım Kampanyası
Kızılcabölük Puanı 82'de Kurtardı
Pamukkale Teknokent, Aynes Firması İle İşbirliği Çalıştayı Gerçekleştirdi
Bozkurt Belediyesinde Çalışan İşçiler Yeni Kazanımlar Elde Etti
PAÜ,  Hibrit Tohumu Gerçekleştirmek İçin Kolları Sıvadı
Sarayköy’de 68 Sporcu Kuşak Terfi Töreni
Kasımpaşa -  Denizlispor Maçının Hakemi Belli Oldu
Denizli valisi sadece ak parti vekillerini mi ziyaret ediyor?
Denizlispor’da İbre Hikmet Karaman’dan Yana
Denizlispor Başkanı Çetin: “Süper Lig’de kalıcı olmak istiyoruz”

Başka haber bulunmuyor!