"En Başarılı Ekip Çalışması" Ödülü Denizli'ye

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
"En Başarılı Ekip Çalışması" Ödülü Denizli'ye
Dünyanın en büyük 4 turizm fuarından biri olarak gösterilen EMITT'e katılan Denizli Büyükşehir Belediyesi ve DENTUROD, En Başarılı Ekip Çalışması ödülüne layık görüldü. Beyaz cennet Pamukkale'den Denizli Kayak Merkezi'ne şehrin tüm değerlerinin dünyaya tanıtıldığı fuarda Denizli rüzgarı esti.
denizli büyükşehir

Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD), dünyanın dört bir yanından gelen turizmcileri ağırlayan 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMİTT) "En Başarılı Ekip Çalışması" ödülü ile döndü. Denizli Büyükşehir Belediyesi ve DENTUROD işbirliğinde Denizli'nin tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerinin tanıtıldığı EMITT 2020 sona erdi. 100 ülkeden 60 bin dolayında yerli ve yabancı konuğun ziyaret ettiği EMITT'de Denizli standı yoğun ilgi çekerken, fuarda "2020 Denizli Yılı" tanıtım çalışmaları da yapıldı. Denizli'nin turizm temsilcileri yurt içi ve yurt dışından birçok kişi ve kurumlarla görüşmeler yaparak yeni sezon için bağlantı kurdu.

 

Denizli'nin tüm değerleri tanıtıldı

Denizli'nin doğal ve tarihi güzellikleri ile turistik alanlarının tanıtıldığı stantta; beyaz cennet Pamukkale, Karahayıt, Laodikya, Denizli Kayak Merkezi, Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası, Buldan dokuması, Serinhisar leblebisi, Yatağan bıçakları gibi kentin birçok değeri yer aldı. Fuarda Denizli'yi tüm değerleriyle birlikte başarıyla tanıtan Denizli Büyükşehir Belediyesi ve DENTUROD, "En Başarılı Ekip Çalışması" ödülüne layık görüldü.

 

Denizli 2020'de turizm patlaması yaşayacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Büyükşehir Belediyesi olarak EMITT’e 5 yıldır katıldıklarını belirterek, "Şehrimizin turizm potansiyelini artırmak için turizm temsilcilerimiz ile birlikte fuardayız" dedi. 2020'nin Denizli yılı ilan edildiğini hatırlatan Gökoğlan, "Denizlimizin çok daha fazla tanıtılması amacıyla yapılan projeler bu yıl arka arkaya gelecektir. Şehrimiz turizm anlamında 2020'de patlama yapacak diye düşünüyoruz" ifadelerini kullandı. Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılında Denizli'de 5 milyon turist hedefi olduğunu anlatan Gökoğlan, "Denizli'ye her yıl daha fazla turist geliyor. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak kentimizin değerlerini fuara gelen misafirlerimize anlattık, bu hedefe katkı sağladık" dedi.

 

"Pamukkale bölgesi her yıl rekor kırıyor"

DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen ise, Denizli Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla Pamukkale ve Denizli’deki turizm temsilcilerinin fuarda yer aldığını belirterek, "EMITT'in bu yıl bizim için farklı bir anlamı var. 2020 Denizli Yılı tanıtım çalışmaları burada başladı. Bu yılı en iyi şekilde değerlendireceğiz, şehrimizi en iyi şekilde tanıtacağız. Misafir sayılarımızı istediğimiz rakamlara ulaştırmaya gayret edeceğiz. Pamukkale bölgesi her yıl rekor kırıyor. Geçen yıl yaklaşık 2 milyon 700 bin yerli ve yabancı ziyaretçi ile sezonu kapatmıştık. Bu yıl 3,5 milyon hedefini koyduk."

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Çalışanlar İş Yerlerindeki Yangını Yaşlı Gözlerle İzlediÖnceki Haber

Çalışanlar İş Yerlerindeki Yangını Yaşlı...

1.5 Asırlık Ağaç Mezarların Üzerine YıkıldıSonraki Haber

1.5 Asırlık Ağaç Mezarların Üzerine Yıkı...

Yorum Yazın

Pamukkale Gençlik Meclisi Lise Temsilcilerini Belirledi
Gencin ölümünün altından intihar çıktı
Denizlispor, Kasımpaşa Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor
Komşu’da koronovirüs vakası artmaya devam ediyor! Ölü sayısı yükseliyor
Manisa’da kayıp olarak aranan Dilek Türel’in Spil Dağında cesedi bulundu
Denizli’de Evlilik Okulu 8 yaşında
Kayıp Adamın Bulunması Ekrana Çıktılar
Denizli’de Otobüs Kazalarını En Aza İndirmek İçin Toplandılar
Servergazi Devlet Hastanesinde 90 Uzman Hekim, 961 Personel Hizmet Veriyor
Çalkebir Kültür Ve Dayanışma Derneği’ne Ahmet Akbay Seçildi

Başka haber bulunmuyor!