Genel Başkan Yardımcısı Öz'den Başkan Zolan'a Ziyaret

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Genel Başkan Yardımcısı Öz'den Başkan Zolan'a Ziyaret
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti. Denizli Büyükşehir Belediyesinin Ege Bölgesi'nin medarı iftiharı olduğunu vurgulayan Öz, "AK Parti Genel Merkezi olarak her zaman Büyükşehir Belediyemizin, Osman Zolan Başkanımızın yanında olacağız, projelerini destekleyeceğiz" dedi.
denizli büyükşehir

Denizli'de 3 gün sürecek ziyaret ve toplantılar için kente gelen AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ve Yardımcısı Nurettin Kılıç eşlik etti. Başkan Osman Zolan ziyarette yaptığı konuşmada, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz'ü Denizli'de ağırladıklarını belirterek, "Ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Denizlimize elbirliği ile hizmet edeceğiz. Bugüne kadar Sayın Cumhurbaşkanımızın, Genel Merkezimizin, milletvekillerimizin ve il teşkilatımızın desteği, vatandaşlarımızın teveccühü ile Denizlimizde birçok güzel işler yaptık. Bundan sonra da inşallah yapmaya devam edeceğiz. Allah yolumuzu açık etsin" dedi.

 

Filiz: "AK Parti belediyecilikte bir markadır"

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ise, Denizli'yi ziyaret eden Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz'e teşekkür ederek, "Yerel seçimlerde çok başarılı sonuç aldığımız Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan başkanımızı ziyaretiyle başlayan Denizli programımız 15 ilçe belediyesi ile devam edecek. İnşallah Denizli halkımızın bize duyduğu güvene layık olmak için büyükşehir belediyemiz, ilçe belediyelerimiz ve teşkilatlarımızla hep beraber çalışacağız. AK Parti belediyecilikte bir markadır. AK Parti'nin Denizli’de yıllarca ne yaptığını görüyor, biliyoruz. Bize önderlik yapan Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a saygılarımızı sunuyoruz" dedi.

 

Ök: "Denizli bölgesinde ve Türkiye’de parmakla gösterilen bir il oldu"

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "31 Mart seçimlerinde Denizli’de güzel bir başarı elde ettik. Büyükşehir’de de Osman Zolan Başkanımızla devam ediyoruz. Belediyecilikte AK Parti bir markadır. Denizli bölgesinde ve Türkiye’de parmakla gösterilen bir il oldu. Denizlimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu. Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Öz'e ziyareti için teşekkür eden Ök, "Bizleri ziyaretiyle hem Genel Merkezdeki yeniliklerden haberdar ediyor, hem de hangi doğrultuda ve stratejilerle yolumuza devam edeceğimiz konusunda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bizi hiç yalnız bırakmadılar" diye konuştu.  

 

Öz, "Her zaman Osman Zolan Başkanımızın yanında olacağız"

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, İl Başkanlığının ardından Büyükşehir Belediyesini ziyaret ettiğini anlatarak, "Büyükşehir Belediyesi, belediye döneminden itibaren Denizli'ye 4. AK Parti dönemini yaşatıyor. Seçim başarılarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza, teşkilatımıza, milletvekillerimize ve Denizlili hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Denizli Büyükşehir Belediyesi aynı zamanda, Ege Bölgemizin AK Parti belediyeciliğinde medarı iftiharı, başarılı çalışmaları var. Osman Zolan Başkanımız oylarını arttırarak başkan seçildi. Bu çerçevede kendisini tekrar tebrik ediyorum. AK Parti Genel Merkezi olarak her zaman Büyükşehir Belediyemizin, Osman Zolan Başkanımızın yanında olacağız, projelerini destekleyeceğiz. Beş yılın sonunda da başarılı hizmetlerimizle Denizlili hemşehrilerimizin karşısına çıkacağız" dedi.

 

Kaynak:denizli24haber

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Denizli’de 24 Yaşında Uyuşturucudan ÖldüÖnceki Haber

Denizli’de 24 Yaşında Uyuşturucudan Öldü

Azerbaycan’da 3 Kez Ameliyat Oldu Denizli’de Sağlığına KavuştuSonraki Haber

Azerbaycan’da 3 Kez Ameliyat Oldu Denizl...

Yorum Yazın

Denizli’de Uyuşturucudan 18 Kişi Yakalandı
Asansör Kurup Kaçak Kazı Yaptılar
101 İşletmeye Eş Zamanlı Operasyon
Denizli’de Tefecilik Yapanlara Operasyon
Denizli’de Konsomatrislik Yapan Kadınlar Yakalandı
Denizli’de FETÖ Operasyonunda 9 Kişi Yakalandı
Denizli Karatede Yoluna Devam Ediyor
Mimarlık Öğrencilerinin Projeleri Ödüle Layık Görüldü
Pamukkale Belediyesi Çalışanlarına Özel İndirim
Babadağ’da Tarihe Yolculuk Kaynak Ailesinden Babadağ Ziyareti

Başka haber bulunmuyor!