Kamu Başdenetçisi Malkoç, Başkan Osman Zolan'ı Ziyaret Etti

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kamu Başdenetçisi Malkoç, Başkan Osman Zolan'ı Ziyaret Etti
Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Denizli’nin bir çok alanda öne çıkan ve çalışkan insanların olduğu bir şehir olduğunu belirten Başdenetçi Malkoç, “Denizli, Ege’nin incisi, Türkiye’nin gözbebeği” dedi.
denizli büyükşehir

Bir dizi ziyaret ve program için Denizli’ye gelen Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarete, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan ve Kamu Denetçisi Sadettin Kalkan eşlik etti. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Başdenetçi Malkoç’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kamu Denetçiliği Kurumu, milletimizin yönetime katılması noktasında; şikâyetlerini, isteklerini en üst ve en etkili şekilde iletmesi için kuruldu. Bizler milletimizin istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama konusunda gayret sarf ediyoruz. Milletimizin iradesi ile hizmet için buralara geldik. Vatandaşlarımızın sizler aracılığıyla talep ve ihtiyaçlarını tüm kamu kurumlarına aktararak sıkıntılarının çözülmesinin önemi çok büyük” diye konuştu.  

“Denizli Türkiye’de birçok alanda öne çıkmış"

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç ise, Denizli’nin kendi imkanlarıyla Türkiye’de pek çok alanda öne çıkan bir şehir olduğunu kaydederek, "Denizli kendi kendine yeten hatta bunun ötesinde 3,5 milyar dolara yakın ihracat yapabilen bir il. Denizli çalışkan, üretken, verimli çalışan iş insanlarının sayesinde Türkiye’de birçok alanda öne çıkmış. Bu bizi son derece memnun ediyor. Denizli’nin insanı kendi imkanlarını üretiyor. Bu memnuniyet verici bir husus. Denizli Ege’nin incisi, Türkiye’nin gözbebeği olan bir il” dedi. Konuşmaların ardından Başkan Osman Zolan ziyaretin anısına Malkoç’a çeşm-i bülbül hediye etti.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Denizli’deki Depremzedelerle İlgili Önemli Karar YayımlandıÖnceki Haber

Denizli’deki Depremzedelerle İlgili Önem...

Mimarlık Fakültesi Öğrencilerine İki Farklı ÖdülSonraki Haber

Mimarlık Fakültesi Öğrencilerine İki Far...

Yorum Yazın

Denizlispor’da İbre Hikmet Karaman’dan Yana
Denizlispor Başkanı Çetin: “Süper Lig’de kalıcı olmak istiyoruz”
Step Aerobik Şampiyonasında Okullar Yarıştı ​
Denizlispor'da Teknik Adam Belirsizliği
Denizli’de Kelepçeli Kaçış Sona Erdi
Denizlispor'da Özdilek Ve Sapunaru Gerçekleri
Pamukkale’de Kurs Zamanı Çok Verimli Geçiyor
Denizlili Hokeyci Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda
Dikkatsizlik Sonuç 3 Yaralı
Denizli’de Basketbolun Şampiyonu Belli Oldu ​

Başka haber bulunmuyor!