Kavram Kurs Merkezi Denizli’de Açıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kavram Kurs Merkezi Denizli’de Açıldı
Denizli'de KPSS kursu PEGEM'in kurucuları Kavram Kurs Merkezi'ni açtılar. Kurucular üniversite hazırlık eğitimi verilecek kursun tanıtımı gerçekleştirirken, Türkiye'de eğitim alanındaki sorunlarına da dikkat çektiler. Kursun kurucularından Süleyman Yalçın, merdiven altı kursların büyük sorun olduğunu belirtti.
denizli büyükşehir

Denizli'de üniversiteye hazırlanan öğrenciler için yeni bir kurs merkezi açıldı. PEGEM KPSS Kursu'nun kurucularından Süleyman Yalçın, Eren Sarıkaya ve Onur Ülkeroğlu üniversite hazırlık kurusu Kavram'ı kurdular. Denizli Gazeteciler Cemiyeti'nde açıklama yapan eğitimciler Kavram Kurs Merkezi'nin 9-10-11-12. sınıfta okuyan öğrencilerin yanında mezun öğrencilere de eğitim vereceğini açıkladılar.

PEGEM Akademi ve Kavram Kurs Merkezi Kurucu Müdürü Yalçın, "Öğrencilerimize güzel hizmetler vererek onların güvenini kazanmayı başardık. Verdiğimiz güven doğrultusunda veli ve öğrencilerimiz, üniversiteye hazırlık anlamında kurs talebi oldu. Bizle de ulusal bir makra olan Kavram Kurs Merkezi'ni açmaya karar karar verdik." dedi.

 

TÜRKİYE'DE EĞİTİM SORUNLARINA DEĞİNDİLER

Türkiye'de sürekli değişen eğitim sistemini değerlendiren Yalçın,''Maalesef sürekli değişen sistem yüzünden önümüzü göremiyoruz. Geçtiğimiz aylarda kursların kapatılacağı yönündeki haberlerin ardından şimdi kapatılmayağı haberini duyduk. Bu belirsizlik bizleri zorluyor çünkü yatırımlar yapılıyor. Bu kapsamda okullarda verilen kurslar yeterli olmadığı için veliler ve öğrenciler bizleri tercih ediyor.''dedi. Türkiye'de merdiven altı kurslarında bu işi resmi şekilde yapan kurumlara zarar verdiğine değinen Yalçın, merdiven altı kurslarla mücadele edilmesinin kolay olmadığını ama önüne geçilmesinin önemli olduğunu belirtti.

 

Kaynak:denizli24haber

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Dünyayı Korkutan Virüs Denizli’ye YaradıÖnceki Haber

Dünyayı Korkutan Virüs Denizli’ye Yaradı

Sağlıklı birlikteliklerde sağlıklı cinsel yaşam etkiliSonraki Haber

Sağlıklı birlikteliklerde sağlıklı cinse...

Yorum Yazın

Denizli’de 40 bin TL’lik market soygunuyla ilgili yeni tutuklama
Denizli’de Aranıyorlardı Kayıp Kızlarla İlgili Yeni Gelişme
Denizli Eğlence Merkezine Konsomatrislik Operasyonu
DP Denizli İl Başkanı Aşkın Çelik Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi
Sarayköy’de Fotoğraf Konuşuldu
Denizli’de Hırsızlar O Evlere Dadandı
Münazara Turnuvası’nda Ödüller Sahiplerini Buldu
Denizli Fırtına Uyarısı Dikkat Tekrar Geliyor!
Şair Eşref Anıtı Dikildi
Rektör Prof. Dr. Bağ’dan Hocalı Katliamına ilişkin taziye mesajı

Başka haber bulunmuyor!