24 Şubat 2019, Pazar 11:46 | A+ | A-

Aydın - Denizli tren saatleri - İzmir - Denizli tren saatleri

2019 Aydın Denizli tren saatleri, tren saatindeki değişiklileri, tren saatlerindeki güncel bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.  Aynı zamanda İzmir Denizli tren saatleri de haberimizde yer alıyor.

Aydın - Denizli tren saatleri - İzmir - Denizli tren saatleri

Tren saatlerini öğrenmek için haberimizde yer verdik. İzmir – Aydın - Nazilli – Denizli hattında yer alan tren saatlerini güncel olarak yer verdik. Basmane Tren saatleri, Söke tren saatleri, Selçuk tren saatleri, Denizli tren saatleri, Nazilli Tren saatleri yer verdik.

İzmir(Basmane, Adnan Menderes Gaziemir, Pancar Cumaovası, Torbalı, Tepeköy, Selçuk, Aydın (Söke, Çamlık, Ortaklar, Germencik, İncirliova, Umurlu, Köşk, Karaali, Atçasultanhisar, İsabeyli, Nazilli, Kuyucak, Pamukören, Horsunlu, Buharkent. Denizli(Sarayköy, Goncalı)

BU UYARILARI DİKKATE ALINIZ

Tren bileti aldığınız da mutlaka biletinizi kontrol ediniz.

Tabloda yer alan tren saatleri; hareket edecek trenin sefer sırasındaki istasyondaki hareket saatidir.

Bilgi almak için TCDD Danışma: 0 256 214 15 89 – 444 82 33

DENİZLİ - NAZİLLİ - AYDIN - SÖKE - BASMANE

DENİZLİ

 

04:20

05:50

06:45

08:25

10:30

 

12:45

14:35

 

 

17:30

GONCALI

 

04:34

06:04

06:59

08:39

10:44

 

12:59

14:49

 

 

17:45

SARAYKÖY

 

04:53

06:23

07:18

08:58

11:03

 

13:19

15:08

 

 

18:04

BUHARKENT

 

05:08

06:38

07:33

09:14

11:18

 

13:34

15:23

 

 

18:23

HORSUNLU

 

05:20

06:50

07:45

09:26

11:31

 

13:46

15:35

 

 

18:35

PAMUKÖREN

 

05:26

06:56

07:51

09:32

11:37

 

13:52

15:41

 

 

18:41

KUYUCAK

 

05:33

07:03

07:58

09:39

11:44

 

13:59

15:48

 

 

18:48

NAZİLLİ

 

05:45

07:15

08:10

09:51

11:56

13:00

14:11

16:00

17:10

17:50

19:00

İSABEYLİ

 

X

07:21

08:16

X

12:02

13:06

X

X

17:16

17:57

19:06

ATÇA

 

05:56

07:27

08:25

10:02

12:08

13:12

14:22

16:11

17:22

18:04

19:12

SULTANHİSAR

 

06:02

07:33

08:31

10:08

12:18

13:18

14:29

16:18

17:30

18:12

19:18

KARAALİ

 

X

X

08:35

X

12:22

13:22

X

X

17:34

 

X

KÖŞK

 

06:12

07:43

08:43

10:18

12:30

13:30

14:39

16:28

17:42

18:25

19:30

UMURLU

 

06:21

07:52

08:52

10:28

12:39

13:39

14:48

16:38

17:51

18:34

19:39

AYDIN

 

06:34

08:05

09:08

10:43

12:53

13:55

15:01

16:54

18:05

18:47

19:52

INCIRUOVA

 

06:44

08:15

09:18

10:53

13:03

14:05

15:11

17:05

18:15

18:57

20:02

GERMENCİK

 

06:54

08:25

09:28

11:04

13:13

14:15

15:21

17:15

18:25

19:07

20:13

ORTAKLAR

 

07:05

08:36

09:43

11:15

13:26

14:27

15:35

17:26

18:37

19:17

20:23

SÖKE

05:50

 

 

10:09

 

13:52

14:53

 

 

19:03

 

 

ORTAKLAR

06:18

07:05

08:36

 

11:15

 

 

15:35

17:26

 

19:17

20:23

ÇAMLIK

06:36

07:23

08:54

 

11:33

 

 

15:53

17:44

 

19:35

20:41

SELÇUK

06:50

07:36

09:08

 

11:46

 

 

16:06

17:57

 

19:48

20:55

TEPEKÖY

07:14

08:00

09:35

 

12:10

 

 

16:30

18:23

 

20:12

21:20

TORBALI

07:19

08:05

09:39

 

12:14

 

 

16:34

18:27

 

20:16

21:26

PANCAR

07:30

08:17

09:51

 

12:25

 

 

16:46

18:38

 

20:27

21:37

MENDERES

07:44

08:32

10:05

 

12:40

 

 

17:02

18:53

 

20:41

21:52

HAVALİMANI

07:48

08:37

10:09

 

12:44

 

 

17:06

18:57

 

20:45

21:56

GAZIEMIR

07:53

08:43

10:14

 

12:50

 

 

17:12

19:02

 

20:50

22:02

BASMANE

08:12

09:02

10:33

 

13:09

 

 

17:30

19:21

 

21:09

22:21

 

BASMANE - SÖKE - AYDIN - NAZİLLİ - DENİZLİ

 

(B)

(S)

 

 

 

(B)

 

 

 

 

 

 

BASMAN E

 

07:42

08:53

 

11

30

 

13:41

 

15:30

16:41

17:54

19:30

GAZIEMIR

 

08:01

09:13

 

11

49

 

14:00

 

15:49

17:01

18:13

19:49

HAVALİMANI

 

08:06

09:18

 

11

55

 

14:06

 

15:55

17:06

18:19

19:55

MENDERES

 

08:11

09:22

 

12

00

 

14:10

 

16:00

17:10

18:24

20:00

PANCAR

 

08:2S

09:36

 

12

14

 

14:24

 

16:14

17:24

18:39

20:15

TORBALI

 

08:36

09:48

 

12

25

 

14:35

 

16:25

17:37

18:50

20:27

TEPEKOY

 

08:42

09:53

 

12

29

 

14:39

 

16:31

17:41

18:55

20:31

SELÇUK

 

09:09

10:17

 

12

53

 

15:03

 

16:55

18:05

19:20

20:56

ÇAMLIK

 

09:22

10:30

 

13

06

 

15:16

 

17:08

18:18

19:36

21:09

ORTAKLAR

 

09:42

10:49

 

13

25

 

15:34

 

17:27

18:36

19:57

21:28

SOKE

06:35

 

 

10:45

 

14:00

 

15:55

 

 

 

21:54

ORTAKLAR

07:06

09:42

10:49

11:14

13

25

14:28

15:34

16:23

17:27

18:36

19:57

 

GERMENCİK

07:16

09:52

11:03

11:24

13

35

14:39

15:44

16:33

17:38

18:46

20:12

 

INCIRLIOVA

07:27

10:02

11:14

11:35

13

45

14:49

15:54

16:44

17:49

18:58

20:22

 

AYDIN

07:38

10:13

11:27

11:46

13

56

15:00

16:05

16:57

18:04

19:09

20:33

 

UMURLU

07:54

10:27

11:40

11:58

14

08

15:12

16:17

17:09

18:16

19:21

20:45

 

KÖŞK

08:04

10:36

11:50

12:07

14

17

15:21

16:29

17:18

18:26

19:31

20:54

 

KARAALI

08:12

X

X

12:15

X

15:29

16:37

17:26

X

X

X

 

SULTANHISAR

08:15

10:46

12:01

12:19

14:28

15:33

16:41

17:29

18:36

19:41

21:04

 

ATÇA

08:23

10:52

12:09

12:25

14:34

15:39

16:47

17:35

18:43

19:47

21:10

 

ISABEYLI

08:29

10:58

X

12:31

X

15:45

16:53

17:41

18:49

X

Denizli Tren Saatleri - Denizli  İzmir Tren Saatleri Denizli Tren Saatleri - Denizli İzmir Tren Saatleri

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
Yorum Yazın
yükleniyor

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

SON DAKİKA HABERLERİ

Anket
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
yukarı çık