Başkan Uğur Erdoğan, "Hayatı Ve İnsanlığı, Onlardan Öğrendik"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Uğur Erdoğan, "Hayatı Ve İnsanlığı, Onlardan Öğrendik"
Anneler Günü'nü kutlayan DTO Başkanı Uğur Erdoğan, annelerin toplumdaki önemini vurguladı: "Hayatı Ve İnsanlığı, Onlardan Öğrendik"
google
denizli büyükşehir

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Anneler Günü'nü kutladığı mesajında, "Toplumları var eden, inşa ve imar eden, annelerdir. Her bireyin ilk öğretmeni, karşılıksız sevgi ve sonsuz şefkat ile merhametin yegâne kaynağı da annelerdir. Bizlere, hayatı ve insanlığı öğreten de onlardır. Onlar için ne yapsak az kalır." dedi.

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Annelerin, bireylerin gelişimi ile toplumsal hayattaki önemine dikkat çekti. Başta annesi ile eşi olmak üzere tüm anneler ile anne adaylarının günlerini kutladı. Başkan Erdoğan'ın Anneler Günü mesajı şöyle:"Annelik, kadının hayattaki en büyük sorumluluğu, en önemli toplumsal görevidir.Toplumları var eden, inşa ve imar eden annelerdir. Her bireyin ilk öğretmeni, hayatı boyunca karşılıksız sevgi ve sonsuz şefkat ile merhamet gördüğüyegâne kaynak, her zaman yanındaki dayanak annelerdir. Bizlere, hayatı ve insanlığı öğreten, onlardır. Sevilen Halk Ozanlarımızdan rahmetli Neşet Ertaş, şu sözüyle annelerin insan hayatındaki yerini çok güzel ifade etmiştir: 'Kadınlar insandır; bizler ise insanoğlu.' Peygamber Efendimiz (sav) ise, 'Cennet, annelerin ayakları altındadır. Anne, cennet kapılarının ortasındadır.' diyerek, annelerin dinimizde ne derece önemli bir yerde bulunduğuna dikkat çekmiştir. Başta çok değerli annem ile eşim olmak üzere, tüm annelerin ve anne adaylarının bu özel gününü kutlar, sevdikleriyle sağlıklı, güzel ve mutlu nice günler diliyorum. Annem ile şehit ve gazilerimizin annelerinin ellerinden öpüyorum. Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ümüzün annesi Zübeyde Hanım ile Kurtuluş Savaşımızın kadın kahramanları ve aramızdan ayrılmış tüm anneleri ise rahmet, minnet ve hayır duasıyla anıyorum."

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kızılcabölük Sahadan Yenik AyrıldıÖnceki Haber

Kızılcabölük Sahadan Yenik Ayrıldı

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık’ın Anneler Günü MesajıSonraki Haber

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık’ı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!