DENİZLİ İYİ OLACAK       

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
DENİZLİ İYİ OLACAK       
Abone ol
DENİZLİ İYİ OLACAK       
büyükşehir

İyi Parti GİK Üyesi Veli Çıtışlı, Genel Başkan Meral Akşener’in ilimize gelmesini ve Denizli halkının büyük ilgisini değerlendirdiği açıklamasında, “Genel Başkanımız Meral Akşener'in Denizli mitingi öncesinde ve sonrasında olağanüstü çalışmalarından dolayı il yöneticilerine, ilçe başkanlarına ve gençlik kolları üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Denizli halkına da şükranlarımı sunuyorum” dedi..
İyi Parti Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Veli Çıtışlı, Genel Başkan Meral Akşener’in Denizli’de beklenilen ilgiyi görmesinin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, “Çoban Ateşini yakan Denizli yüzünü Güneşe döndü. Her şey İYİ olacak inşallah” dedi.

Türkiye İYİ Olacak

Denizli’nin İyilik Hareketi içerisine girmesinden günümüze kadar geçen zaman zarfında çok olumlu gelişmelerin olduğunu, insanların İyi Parti bünyesinde buluştuğunu belirten GİK Üyesi Veli Çıtışlı, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener ilimizde büyük bir kalabalığa seslendi. Halkımız Yağan yağmur altında ıslanmalarına rağmen, miting alanını terketmeyerek sevgilerini ve Genel başkanımıza olan büyük ilgilerini göstermişlerdir. Artık AKP dönemi bitmek üzeredir. Uyanan ve milli hedefler doğrultusunda kenetlenen aziz milletimizle birlikte yeni bir devrin ayak sesleri yaklaşmaktadır Türkiye İyi olacaktır.” Dedi.

Korku Duvarlarını Yıktı

Meral Akşener mitingi ile “korku duvarlarının yıkıldığını” gördükerini dile getiren GİK Çıtışlı, “Uzun süredir korkular içerisinde olan Türk Milleti, artık uyanış hareketine girmiş, korku duvarlarının yerle yeksan olduğu bir sürece doğru ilerlemektedir. Bu cesaretin, Hakkın, hukukun ve adaletin tekrar tesis edilmesi için gerçekleştirilen büyük bir cesaretin ürünüdür. İnşallah yarın daha güzel olacak. Türkiye yüzünü günüşe dönecektir. Bu vezsile ile Meral Akşener’i kucaklayan, büyük destek veren Denizli halkına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
DTO Başkanı Erdoğan, İlk 500’deki Firmaları KutladıÖnceki Haber

DTO Başkanı Erdoğan, İlk 500’deki Firmal...

Çal Yöresinin Yetenekli Gençleri KeşfedilecekSonraki Haber

Çal Yöresinin Yetenekli Gençleri Keşfedi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar