Denizlililer Dikkat! Elektrik Kesilmeden Önce SMS Gelecek

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Denizlililer Dikkat! Elektrik Kesilmeden Önce SMS Gelecek
Aydın, Denizli ve Muğla illerinde yaklaşık 3 milyon kişiye elektrik dağıtım hizmeti veren ADM Elektrik Dağıtım; tüketicilere daha kaliteli ve sürdürülebilir elektrik enerjisi sunulması adına planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları gerçekleştiriyor. Bundan sonra elektrik kesilmeden önce abonelere sms yoluyla uyarı gidecek.
google
denizli büyükşehir

Planlı Bakım ve İyileştirme Çalışmaları Nedir?

Planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları, belirlenen gün ve sürede bir dizi hizmet nedeniyle uygulanıyor. Elektrik dağıtım hatlarının bakım, onarım ve yenileme çalışmaları ile beraber yeni yatırım projelerinin devreye alınması esnasında programlı kesinti yapılmasına ihtiyaç duyuluyor. Can, mal ve çevre güvenliğinin sağlanması amacı ve mevcut yasal düzenlemeler gereği elektrik yüklü hatlarda çalışma yapılmasının mümkün olmaması nedeniyle elektrik kesintisi yapılıyor.

Planlı Bakım ve İyileştirme Çalışmaları ile Öngörülemeyen Kesinti Arasındaki Fark Nedir?

Planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında can, mal, çevre güvenliği ve yasal düzenlemeler gereği programlı bir şekilde elektrik kesintisi yapılmasına gerek duyuluyor. Planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları ile öngörülemeyen kesintilerin engellenmesi amaçlanıyor.

Planlı bakım ve iyileştirme çalışmalarının, daha kaliteli hizmet ve uzun ömürlü memnuniyet için yapıldığını vurgulayan şirket yetkilileri anlık kesintilerin öngörülemeyen teknik sebepler, dış faktörler ve olumsuz hava koşulları nedeniyle oluşan istenmeyen kesintiler olduğunu ve bu yönleriyle planlı kesintilerden farklı olduğunu belirtti.

Şirketin SCADA Merkezi ile hizmet verilen 3 ilde elektrik dağıtım hatları her an takip ediliyor ve analizler yapılıyor. Öngörülemeyen kesintilere saniyeler içerisinde kontrol merkezinden müdahale ediliyor. 

Haberdar Olmak Çok Kolay

Şirketin, www.admelektrik.com.tradresli web sitesinde yer alan “Planlı bakım ve İyileştirme”başlığı altında nerede, ne zaman, ne sürede planlı kesinti yapılacağı bilgisi paylaşılıyor.

Ayrıca tüketiciler 0850 800 0 186 numaralı çağrı merkezini arayıp, planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları hakkında bildirim almayı talep edebiliyor. İsim, soyisim, tesisat numarası, cep telefonu numarası ve e-posta bilgilerini paylaşan tüketiciler tercih ettikleri yönteme göre, SMS (Bilgi Mesajı) veyae-posta aracılığıyla planlı kesintiler öncesinde bilgi alabiliyor. 

ADM Elektrik Dağıtım Hakkında

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş., Türkiye’de ilk özel dağıtım şirketi lisansı sahibi şirket olarak, 2008 yılından itibaren Aydın, Denizli ve Muğla illerinde elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. ADM Elektrik Dağıtım, hizmet bölgesinde 33.000 kilometrekare alanda, 3 milyondan fazla kişinin hayatını aydınlatmakta ve 1.9 milyon aboneye yıllık 9.4 Milyon MWh elektrik dağıtımı yapmaktadır.

ADM Elektrik Dağıtım, her geçen gün gelişen ve genişleyen hizmet bölgesinde kesintisiz, kaliteli, güvenli ve sürekli elektrik sunmak üzere dağıtım altyapısının geliştirilmesi ve güçlendirilmesi için gereken teknolojik yatırımları gerçekleştirmektedir. Tüketici odaklı çalışma anlayışıyla abonelerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş olan ADM Elektrik Dağıtım A.Ş’nin Aydın, Denizli ve Muğla illerinde 26 hizmet merkezi bulunmaktadır.

ELEKTRİK KESİNTİSİ SMS

Aydın, Denizli ve Muğla illerinde yaklaşık 3 milyon kişiye elektrik dağıtım hizmeti veren ADM Elektrik Dağıtım AŞ, abonelerini planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları öncesinde SMS veya e-posta yoluyla bilgilendiriyor.
 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Zolan'dan Denizlispor’a KutlamaÖnceki Haber

Başkan Zolan'dan Denizlispor’a Kutlama

Denizli Devlet Hastanesi’nde Kanser Hastalarını İlgilendiren Önemli GelişmeSonraki Haber

Denizli Devlet Hastanesi’nde Kanser Hast...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!