Mack burger
esnaf

KİM BU C.HALİL ÖZDEMİR ?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KİM BU C.HALİL ÖZDEMİR ?
Gürlesin Tekstil
Abone ol

 

Son yıllarda sosyal medyada adını birçok defa duyduğumuz hatta aşina olduğumuz bir kişiden sizlere bahsetmek istiyoruz. Belki de siz de internet üzerinde araştırma yaparken bu kişinin web sitesiyle karşılaşmış ve paylaşımlarından etkilenmiş olabilirsiniz.  Çünkü burada paylaşılan hikayeler sizin yaşamınızda karşılaşabileceğiniz ve ders alabileceğiniz türden şeylerdir. Bir örnek üzerinden gidecek olursak istabulda 8 milyon tl'lik soygun isimli bir hikaye paylaşıldı C.Halil Özdemir tarafından, bu yazı yüzlerce binlerce kişi tarafından hayranlıkla okundu. Bu arada o hikayeye şu link üzerinden https://bit.ly/2OE80Jp paylaşıma ulaşıp okuyabilirsiniz gerçekten zevkle okuyacağınız bir hikayedir.

C.Halil Özdemir karakteristik anlamda çok güçlü ilgilere sahiptir yani hayatı sosyal ve çok yönlü manada baz alarak yaşamaktadır. Peki onu bizlerden ve kendi statüsündeki insanlardan değerli kılan nedir bunu merak ediyormusunuz ? Elbette ediyorsunuz...

Uzman Araştırmacı & Yazar C.Halil Özdemir eğitim geçmişinin de verdiği etkiyle birçok projede yer alan ve uzman bir sosyal girişimci diye tabir edebiliriz. Dijital medya statüsünde değerlendirilecek olursa...(Dip Not: Pazarlama Stratejileri ve Elektrik Üretimi konusunda sayısız proje de görev aldığını internet sitesinde de açıkça belirtmekte)  "paylaşmak beni mutlu ve huzurlu kılıyor" düsturu ile insanların herzaman kendilerini geliştirebilmeleri, yenileyebilmeleri ve daima yaşamlarında başarıya ulaşmalarını sağlamada yardımcı olmaya çalışmaktadır. Astrolojiden tutunda define - Gündem haberleri - Online oyunlar - kahve tarifleri - evinde çalışmak isteyenlere yeni fikirler,  Dizi / Film izleme imkanı da sağlayarak insanların boş vakitlerini etkili ve faydalı bir şekilde değerlendirmelerinin ortamını yaratmaktadır.

chalilozdemir.com Web sitesine giriş yapar yapmaz ilk karşılaşacağınız şey tasarımsal olarak basit ve herşeye çabuk ulaşmanzı sağlayacak menü barlarının olması profesyonel bir web sitesi olarak kurulduğunun bir işaretidir.

Doğrudan iletişim: http://chalilozdemir.com/?iletisim

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 2
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar