KİM BU C.HALİL ÖZDEMİR ?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KİM BU C.HALİL ÖZDEMİR ?
denizli büyükşehir

 

Son yıllarda sosyal medyada adını birçok defa duyduğumuz hatta aşina olduğumuz bir kişiden sizlere bahsetmek istiyoruz. Belki de siz de internet üzerinde araştırma yaparken bu kişinin web sitesiyle karşılaşmış ve paylaşımlarından etkilenmiş olabilirsiniz.  Çünkü burada paylaşılan hikayeler sizin yaşamınızda karşılaşabileceğiniz ve ders alabileceğiniz türden şeylerdir. Bir örnek üzerinden gidecek olursak istabulda 8 milyon tl'lik soygun isimli bir hikaye paylaşıldı C.Halil Özdemir tarafından, bu yazı yüzlerce binlerce kişi tarafından hayranlıkla okundu. Bu arada o hikayeye şu link üzerinden https://bit.ly/2OE80Jp paylaşıma ulaşıp okuyabilirsiniz gerçekten zevkle okuyacağınız bir hikayedir.

C.Halil Özdemir karakteristik anlamda çok güçlü ilgilere sahiptir yani hayatı sosyal ve çok yönlü manada baz alarak yaşamaktadır. Peki onu bizlerden ve kendi statüsündeki insanlardan değerli kılan nedir bunu merak ediyormusunuz ? Elbette ediyorsunuz...

Uzman Araştırmacı & Yazar C.Halil Özdemir eğitim geçmişinin de verdiği etkiyle birçok projede yer alan ve uzman bir sosyal girişimci diye tabir edebiliriz. Dijital medya statüsünde değerlendirilecek olursa...(Dip Not: Pazarlama Stratejileri ve Elektrik Üretimi konusunda sayısız proje de görev aldığını internet sitesinde de açıkça belirtmekte)  "paylaşmak beni mutlu ve huzurlu kılıyor" düsturu ile insanların herzaman kendilerini geliştirebilmeleri, yenileyebilmeleri ve daima yaşamlarında başarıya ulaşmalarını sağlamada yardımcı olmaya çalışmaktadır. Astrolojiden tutunda define - Gündem haberleri - Online oyunlar - kahve tarifleri - evinde çalışmak isteyenlere yeni fikirler,  Dizi / Film izleme imkanı da sağlayarak insanların boş vakitlerini etkili ve faydalı bir şekilde değerlendirmelerinin ortamını yaratmaktadır.

chalilozdemir.com Web sitesine giriş yapar yapmaz ilk karşılaşacağınız şey tasarımsal olarak basit ve herşeye çabuk ulaşmanzı sağlayacak menü barlarının olması profesyonel bir web sitesi olarak kurulduğunun bir işaretidir.

Doğrudan iletişim: http://chalilozdemir.com/?iletisim

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 1
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Mutluluğun Adresi: Down KafeÖnceki Haber

Mutluluğun Adresi: Down Kafe

Antalya Havalimanı Transfer Sektörünün En İyi FirmalarıSonraki Haber

Antalya Havalimanı Transfer Sektörünün E...

Yorum Yazın

Denizli’de Koronavirüs Vakaları Ve Ölü Sayısı Açıklandı
Oğlunu Öldüren Cani Anneden Kan Donduran Açıklama
Bu Camide Her Ay Musluklar Çalınıyor
Denizli İl Pandemi Kurulu ‘Af Yasasına’ İlişkin Bir Dizi Karar Aldı
Denizlili Sporcu Avrupa Yolcusu
Kampanyaya En Büyük Bağışı Denizlili İş Adamı Yaptı
Denizli'de yola çıkacaklar yoğun sise dikkat!
DTO Başkanı Erdoğan, “Elbirliğiyle, Aşamayacağımız Zorluk Yoktur”
Başkan Zolan’dan Berat Kandili Mesajı
Başkan Örki’den Berat Kandili Mesajı
Denizli’de Tüyler Ürperten Olay Anne Oğlunu Boğarak Öldürdü
Denizlililer Ücretsiz maske dağıtımı bugün başlıyor
Denizli Valiliği’nden CHP Parti Sözcüsüne Cevap!
Emeklilere 1000 TL bayram ikramiyesinin ödeme tarihleri belli oldu
Türkiye'deki son durum açıklandı! Toplam can kaybı 649

Başka haber bulunmuyor!