Kömürcüoğlu’ndan Alacaklı Olanlara Çağrı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kömürcüoğlu’ndan Alacaklı Olanlara Çağrı
Denizli’de kokordato ilan eden Kömürcüoğlu Mermer şirketinin sahibi Nihat Kömürcüoğlu, İlker Kömürcüoğlu'ndan alacaklı olanlara, 15 gün içinde başvurun çağrısı yapıldı.
denizli büyükşehir

Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi, Kömürcüoğlu Mermer Tarım Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, Nihat Kömürcüoğlu, İlker Kömürcüoğlu tarafından açılan Konkordato Davası nedeni ile Mahkeme tarafından 12.06.2019 tarihinden itibaren 1 yıl süreyle Kesin Mühlet Kararı verilmiş ve Konkordato Komiser Heyeti olarak Av. Recep Akyürek, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Bülent Tezcan ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Emine Karaman görevlendirilmiştir.

Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi, Kömürcüoğlu Mermer Tarım Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, Nihat Kömürcüoğlu, İlker Kömürcüoğlu’ndan alacağı bulunan alacaklıların 17 Temmuz tarihinden itibaren 15 gün içerisinde alacaklarını bildirmeleri gerekmektedir.

Bu doğrultuda, alacaklıların;1.Kaydettirmek istedikleri alacağı tevsik ve ispat eden belgelerin (sözleşme, temlikname, fatura, irsaliye, mutabakat mektubu, hesap ekstresi, senet vs.) aslı veya tasdikli suretlerini, 2.Muaccel, müeccel, rehinli, imtiyazlı veya geciktirici koşula bağlı alacakların dayandığı hukuki nedeni, 3.Alacak kaydı sırasında Geçici Mühlet tarihi olan 18.01.2019 tarihinden önce ve varsa Mühletten sonra doğan alacak (Kanunun imkan tanıdığı alacaklılar bakımından) ve rehinli alacaklar hariç olmak üzere 12.06.2019 Kesin Süre tarihine kadar işleyen faiz miktarını ve faiz oranını gösterir hesap tablosunu, 4.Alacağın paradan başka bir şey olması halinde, bildirim tarihindeki para olarak değerinin gösterildiği, inceleme ve denetime elverişli hesap dökümünü,
5.Yabancı para alacaklılarında, alacak bildirimi yapıldığı tarihteki T.C. Merkez Bankası efektif satış kuru üzerinden Türk Lirası karşılığının, İş bu ilanın ilan tarihinden itibaren 15 içerisinde, yetkili olduklarını gösterir noter tasdikli imza sirküleri veya vekaletname ile birlikte iadeli taahhütlü posta veya kargo yoluyla "KORUCUK MAH. KÖMÜRCÜOĞLU CAD. NO: 10 PAMUKKALE/DENİZLİ" adresine göndermeleri veya bizzat bildirmeleri, geretmektedir.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Denizli’de Bir Firma Daha İflas Bayrağını ÇektiÖnceki Haber

Denizli’de Bir Firma Daha İflas Bayrağın...

Yanan Durak Küllerinden Yeniden DoğduSonraki Haber

Yanan Durak Küllerinden Yeniden Doğdu

Yorum Yazın

Denizli'de azılı hırsız ve dolandırıcı yakalandı
Denizli'de birçok iş yeri para cezasına çarptırıldı
Denizli 7 Ayrı Operasyonda 10 Kişi Gözaltına Alındı
FETÖ ile ilişkilerini koparmadılar gözaltına alındılar 
Sahte Çek Kestiler Polis Tarafından Yakalandılar
Denizli DEAŞ'lı terörist yakalandı
PAÜ Eğitim Fakültesi’nde İlk Yardım Eğitimleri Tamamlandı
Eğitim İçin El Ele’de Kariyer Günleri
Denizli’de FETÖ Operasyonu
Kırsal Kalkınma İçin Denizli’de Buluştular

Başka haber bulunmuyor!