Denizli
06 Şubat, 2023, Pazartesi
 • DOLAR
  18.83
 • EURO
  20.32
 • ALTIN
  1138.2
 • BIST
  4823.68
 • BTC
  22881.61$

Akustik Toplantı Kabinleri

Akustik Toplantı Kabinleri

İş yerinizde gürültüden uzak ama aynı zamanda sessiz, huzurlu bir çalışma ortamı? Ya da kalabalıktan sıyrılıp, önemli bir telefon görüşmesi yapabileceğiniz bir alan? Belki de bu pazartesi tüm ekibi toplayıp yeni fikirler üreteceğiniz bir toplantı odası? İşte Akustik Toplantı Kabinleri mekanınızı işlevsel olarak böler ve daha fazla verim almanızı sağlar! Özel olarak bu işi yapan bazı şirketler, geri dönüşümlü yalıtım malzemeleri kullanarak, iş yerleri için akustik toplantı kabini üretiyor. Geri dönüşümlü yalıtım malzemelerinden yapılan akustik toplantı kabinleri ortalama yirmi yedi desibele kadar ses geçirmezlik sağlamayı başarıyor. Yan yana da inşa edilebilen modüler toplantı salonları, birbiri arasında ses geçirmezlik görevini rahatlıkla yerine getirebiliyor.

Akustik Toplantı Kabinleri

 Her ofiste toplantı için ayrılmış özel bir oda ve bu odada büyük bir toplantı masası bulunur. Ofisin yer aldığı muhite göre gürültülü bir ortam haline gelmesi gibi kimi sıkıntılar yaşanabilmektedir. Toplantı odalarında en sık meydana gelebilecek sıkıntıların başında sesle ilgili konular gelir. Ses yalıtımlı toplantı odası kabininden istenilen verimi elde edebilmek için işçilik kalitesi çok önemlidir. Ses yalıtım malzemeleri ve akustik paneller bir arada kullanılmalıdır. Akustik Toplantı Kabinleri akustik duvar panelleri, akustik tavan panelleri, akustik halı Ses yalıtımlı kapı ve doğrama Özel akustik contalar ve köpükler Portatif tasarım Yeni kurulacak bir odaya göre daha küçük hacimler Hızlı ve temiz kurulum Havalandırma ve elektrik aksamları uygulanmaktadır. İşlevsel olduğu kadar, şık tasarımıyla da göz dolduran Akustik Kabinler, elektrik ünitesi, data hattı, havalandırma ve aydınlatma sistemi ile her türlü ihtiyacınız düşünerek tasarlanmıştır.

kabin

İstek üzerine mobilyalı olarak da üretilen kabinler, portatiftir; istediğiniz yere taşınabilir. Akustik Toplantı Kabinleri, daha resmi toplantılar düzenlemek, sessiz çalışmak ve bir ekip ile bir proje üzerinde iş birliği yapmak için çekici sessiz alanlardır. Akustik toplantı modülü açık ofislerde yapılacak olan önemli görüşmelere etraftan gelen sesleri dahil etmemek ve ofisin akustiğini attırmak amacıyla üretilen kabinleridir. Akustik Toplantı Kabinleri renkleri ve şekilleri geçerli bir modüler ve esnek çalışma alanı çözümüdür. Gürültüyü kontrol etmek için gizlilik nedenlerinden dolayı keçe veya polyester elyaf gibi açık hücreli ses yalıtımlı malzemelerinden yapılmış akustik toplantı modüllerini öneriyoruz. Renk şemalarımız ve aksesuarlarımız tüm stillere ve ihtiyaçlara uyacak şekilde, sürdürülebilir yüksek kaliteli malzemeler ise kaliteli bir kullanıcı deneyimini garanti eder. Toplantı görüşme kabini mobilyasız seçebilir ve size istediğiniz gibi sunma seçeneği bırakabilirsiniz. Üstün ses yalıtımı, size ve ekibinize toplam ses gizliliği sağlar ve ayarlanabilir hava akışı, çalışmak için mutlu bir atmosfer yaratır. Alçak bir kapı, üretimimiz tekerlekli sandalyeyi erişilebilir hale getirir. Turkish Acoustic her zaman en kaliteli ürünlerle sizlerin hizmetinizdedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!