Denizli
25 Haziran, 2024, Salı
 • DOLAR
  32.44
 • EURO
  35.05
 • ALTIN
  2347.7
 • BIST
  9003.22
 • BTC
  69462.36$

Başkan Horzum: “CHP İktidarı İçin Örgütümüz Hazır”

Başkan Horzum: “CHP İktidarı İçin Örgütümüz Hazır”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilçe başkanları ile ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, seçim zaferi analiz edildi ve ileriye dönük politikalar üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

CHP Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, ilçe başkanları ile bir araya geldi. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından yapılan bu ilk toplantıda, seçim zaferinin getirdiği başarı ve sürdürülebilirlik üzerinde duruldu. Toplantıda Denizli ve Türkiye genelindeki başarıyı getiren etkenler tartışıldı ve geleceğe yönelik politikalar planlandı.

"Milletimizi Bu Zihniyetten Kurtarmak Boynumuzun Borcudur"

Toplantının ardından açıklamalarda bulunan İl Başkanı Ali Osman Horzum, “31 Mart yerel seçim zaferimizin ardından ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Zaferi getiren yöntemlerimizi ve sürdürülebilir başarıyı konuştuk. Vatandaşlarımız 31 Mart yerel seçimlerinde önemli bir mesaj verdi. CHP’yi Türkiye’nin birinci partisi yaparak, ‘Size genel iktidarı teslim etmeye hazırız’ dedi. Parti olarak bu mesajı iyi yorumlamamız ve değerlendirmemiz gerekiyor. Rehavete kapılmadan bize verilen emanete gözümüz gibi bakıp, üzerimize düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerini getirmeliyiz. 22 yıllık AKP zihniyetini bu topraklardan silmemiz gerekiyor. AKP zihniyeti halkımıza açlık, fakirlik ve kötü yönetimden başka bir şey vermedi. Milletimizi bu zihniyetten kurtarmak boynumuzun borcudur,” dedi.

"CHP İktidarı İçin Örgütümüz Hazır"

Başkan Horzum, ilçe başkanları ve belediye başkanları ile koordineli çalışmanın önemine vurgu yaparak, “Bu anlamda ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımızla koordineli, farkındalığı yüksek çalışmalar gerçekleştirmemiz gerekiyor. Toplantılar yaparak ne yapacağımızı, nasıl yol yürüyeceğimizi konuşmamız gerekiyor. Seçim analizi yapmamız ve ileriye dönük politikalarımız üzerine fikir alışverişinde bulunmamız adına verimli bir toplantı oldu. CHP iktidarı için örgütümüz hazır,” ifadelerini kullandı.

İleriye Dönük Planlar

Toplantıda, CHP’nin ileriye dönük stratejileri ve politikaları üzerinde duruldu. İlçe başkanları, belediye başkanları ve parti üyeleri ile koordineli çalışmaların artırılacağı belirtildi. Başkan Horzum, CHP’nin gelecekteki hedefleri doğrultusunda adımlar atılacağını ve bu süreçte birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını belirtti.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Kaynak: denizli24haber


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 2
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!