Reklamı Geç
zolan

Başkan Örki’den Büyükşehir’e Teşekkür

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Örki’den Büyükşehir’e Teşekkür
Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, önceki gün Pamukkale ilçe sınırları içinde bulunan mahallelerin alt yapısı için 95 milyon liralık ihale yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Başkan Örki, “Pamukkale’de yaşayan insanların mutluluklarına katkı veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a teşekkür ederim” dedi.
denizli büyükşehir

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, son yaptığı ihale ile ilçeye bağlı 5 büyük mahallede yapacağı çalışmalar için 95 milyon liralık ihale yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ihale kapsamında Pamukkale ilçesinin nüfus yoğunluğu fazla olan mahalleri Anafartalar, Dokuzkavaklar, Aktepe ve Karşıyaka Mahallesi ile Deliktaş Mahallesi’nin kalan bölümünün altyapısı tamamlanacak. Konuyla ilgili ihalenin sözleşmesi Denizli Büyükşehir Belediyesi ile ihaleyi kazanan yüklenici firma yetkilileri arasında sözleşme imzalandı. 95 milyon liraya mal olacak yatırımın 2 yılda tamamlanacağını müjdeleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “İlk etap için Anafartalar, Dokuzkavaklar, Aktepe ve Karşıyaka Mahallesi ile Deliktaş Mahallesi’nin kalan bölümü ile ilgili çalışmalara başlanacak. İhale yapım süresi 24 ay olarak öngörüldü. Müteahhit firmamızın gayreti ve sahanın uygunluğuyla belki daha erken altyapımızı yapacağız. 166 km içme suyu hattı, 115 km kanalizasyon hattı ve 28 km yağmur suyu hattının inşasını gerçekleştireceğiz. Bu yaptığımız yatırım bu bölgenin inşallah 100 yıllık ihtiyacını karşılayacak. Yüzyılın altyapısını bu bölgede ilk defa yapıyoruz. Bu güzelliğe inşallah saydığımız mahallerimiz de kavuşacak” dedi.

 

BAŞKAN ZOLAN’A TEŞEKKÜR

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin alt yapı için yaptığı çalışmalar için teşekkür ederek, “Son yapılan ihale ile ilçemizin nüfusu yoğun olan mahalleleri Anafartalar, Dokuzkavaklar, Aktepe ve Karşıyaka Mahallesi ile Deliktaş Mahallesi’nin kalan bölümü için 95 milyon liralık bütçe ayrıldı. Bu bütçe Pamukkale ilçesinde yaşayan insanların daha mutlu olmalarına katkı sağlayacak. Bu büyük yatırım için ilçemizde yaşayan ve bu hizmetten faydalanacak olan tüm vatandaşlarımız adına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Yaklaşık 2 yıl sürecek olan çalışmalar sonunda biz de Pamukkale Belediyesi olarak üzerimize düşen çalışmaları yaparak ilçemizde yaşayan insanların mutluluğunu perçinleyeceğiz. Hem Pamukkale Belediyesi hem de Büyükşehir Belediyesi el ele vererek insanlarımızın yaşamlarını mutluluk içinde devam etmesini sağlamak için çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

Kaynak:denizli24haber

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Denizli'deki Vahşet ile ilgili yeni gelişmeÖnceki Haber

Denizli'deki Vahşet ile ilgili yeni geli...

Denizli’de YKS’de İlk Bine Giren Öğrenciler ÖdüllendirildiSonraki Haber

Denizli’de YKS’de İlk Bine Giren Öğrenci...

Yorum Yazın

Otomobil Ağaca Çarptı Hurdaya Döndü
Denizli Sanayici, Tüccar Ve İş Adamları Platformu Sözcülüğü El Değiştirdi
Tavas’ta Üretilen Lezzetler Dünyanın Dört Bir Tarafına İhraç Edilecek
Denizli’de Akşam Saatlerinde Deprem
Denizli’de Kar Kapıya Dayandı
Denizli’de 27 Kişi Kaçak Alkolden Yakalandı
20 Şahıstan 10’u Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi
Denizli’de 27 Kişiye FETÖ’den Gözaltı
Aranan PKK’lı Denizli’de yakalandı
Denizli’de 52 Kadın Konsomatrislik Yaptığı Tespit Edildi

Başka haber bulunmuyor!