Denizli Elektrik Kesintisi (11 Kasım 2019) Denizli’de elektrikler ne zaman gelecek?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Denizli Elektrik Kesintisi (11 Kasım 2019) Denizli’de elektrikler ne zaman gelecek?
Denizli'de elektrik Kesintisi, Denizli'de bugün nerelerde elektrik kesintisi yapılacak? Denizli'de 11 Kasım 2019 tarihinde Elektrik kesintisi olan yerler, Denizli'de Nerelerde elektrik kesintisi olacak? Hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak? Ne zaman Denizli'de elektrikler gelecek.  Son dakika elektrik kesintisi bilgisi sitemizde.
denizli büyükşehir

Denizli Elektrik Kesintisi açıklandı.11 Kasım 2019 Pazartesi günü Denizli’de planlanan elektrik kesintisinde saat kaçta elektrik kesintisi uygulanacak aşağıda listelendi. AYDEM ve TEDAŞ tarafından Denizli’nin hangi mahallerinde elektrik kesintisi uygulanacak. Hepsi ve daha fazlası haberimizde…

Denizli'de 11 Kasım 2019 tarihlerinde Denizli'nin Bazı bölgelerinde uygulanacak olan planlı Denizli elektrik kesintisi şu şekildedir: 

Bozkurt Elektrik Kesintisi

09.30 - 13.00  saatleri arasında arıza onarım ve bakım nedeniyle Bozkurt ilçesi Başçeşme Mahallesi; Ankara yolu alt tarafında elektrik kesintisi uygulanacak.

10.00  - 15.00 saatleri arasında yatırım tesislerinin devreye alınması nedeniyle Bozkurt ilçesi Fatih Mahallesi; Nene Hatun ve Beyler Caddelerinin bir kısmı, 505, 511, 512, 514 Sokaklar ve bağlı ara sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

Çal Elektrik Kesintisi

09.00 - 12.00  saatleri arasında Yatırım Tesislerinin Devreye Alınması Nedeniyle Çal ilçesi Süller Mahallesi; Cumhuriyet Caddesi, Kevser, Karakol, Ilgınlı Sokakları ve bağlı ara sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

Çameli Elektrik Kesintisi

10.00  - 12.00 saatleri arasında arıza onarım ve bakım nedeniyle    Çameli ilçesi Akpınar Mahallesi; İnbaşı mevkii ve bağlı ara sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

13.00  - 15.00 saatleri arasında arıza onarım ve bakım nedeniyle Çameli ilçesi Akpınar Mahallesi; Dalabır mevkii ve bağlı ara sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

Pamukkale Elektrik Kesintisi

09:00  - 14:00 saatleri arasında arıza onarım ve bakım nedeniyle Pamukkale ilçesi Dokuzkavaklar Mahallesi; Ankara Bulvarının bir kısmı, İsa Özmen Caddesi, 2111. Sokak ve bağlı ara sokaklarda elektik kesintisi uygulanacak.

 

Kaynak:denizli24haber

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Beşiktaş Denizlispor maç sonucu 1-0Önceki Haber

Beşiktaş Denizlispor maç sonucu 1-0

Özel Egekent Hastanesi Denizli’ye ‘Merhaba’ DediSonraki Haber

Özel Egekent Hastanesi Denizli’ye ‘Merha...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!