Denizli Elektrik Kesintisi 27 Kasım 2019) Denizli’de elektrikler ne zaman gelecek?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Denizli Elektrik Kesintisi 27 Kasım 2019) Denizli’de elektrikler ne zaman gelecek?
Denizli'de elektrik Kesintisi, Denizli'de bugün nerelerde elektrik kesintisi yapılacak? Denizli'de 27 Kasım Çarşamba günü Elektrik kesintisi olan yerler, Denizli'de Nerelerde elektrik kesintisi olacak? Hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak? Ne zaman Denizli'de elektrikler gelecek. Son dakika elektrik kesintisi bilgisi sitemizde.
denizli büyükşehir

Denizli Elektrik Kesintisi açıklandı. 27 Kasım 2019 Çarşamba günü Denizli’de planlanan elektrik kesintisinde saat kaçta elektrik kesintisi uygulanacak aşağıda listelendi. AYDEM ve TEDAŞ tarafından Denizli’nin hangi mahallerinde elektrik kesintisi uygulanacak. Hepsi ve daha fazlası haberimizde…

Denizli'de 27 Kasım 2019 tarihlerinde Denizli'nin Bazı bölgelerinde uygulanacak olan planlı Denizli elektrik kesintisi şu şekildedir: 

Çal ilçesi Elektrik Kesintisi (27 Kasım 2019 Çarşamba)

10:00 - 15:00 saatleri arasında Yatırım Tesislerinin Devreye Alınması Nedeniyle Çal ilçesinin Süller Mahallesi; Çivril, Taşkale Caddeleri, Mezarlık Yolu, İmamhatip Sokak ve bağlı ara sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

 

Honaz Elektrik Kesintisi (27 Kasım 2019 Çarşamba)

09:0 - 15:00 saatleri arasında Yatırım Tesislerinin Devreye Alınması Nedeniyle Honaz ilçesinin Gürlek Mahallesi; Enerji Üretim Santralleri (Bereket Enerji Oraganize HES-1 ve HES-2) elektrik kesintisi uygulanacak.

10:00 - 15:00 saatleri arasında Yatırım Tesislerinin Devreye Alınması Nedeniyle Honaz ilçesinin Gürlek Mahallesinin bir kısmında elektrik kesintisi uygulanacak.

 

Pamukkale Elektrik Kesintisi (27 Kasım 2019 Çarşamba)

09:00 - 14:00 saatleri arasında Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle Pamukkale ilçesi Gözler Mahallesi; Atatürk Bulvarı ve bağlı ara sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.

 

Tavas Elektrik Kesintisi (27 Kasım 2019 Çarşamba)

10:00 - 11:00 saatleri arasında Yatırım Tesislerinin Devreye Alınması Nedeniyle Tavas ilçesinin Pınarlar ve Medet Mahalleleri; Kocaosman Kuyusu, Çatalarmut, Hacıhüseyin Kuyusu, Kocasarnıç mevkileri ile özel trafolu müşteriler (Halil Cun, Kadir söylemez, Muharrem Söylemez, İsmail Söylemez, Osman Sardaş, Ömer Bağdatlı, Lütfi Delikan, Şadan Söylemez, Hüseyin Delikan, Gülsüm Söylemez, Muradiye Söylemez, Rabia Bağdatlı, Hasan Yelpaze, Zarife Sardaş, Muradiye Söylemez,Hüseyin Sabri Akyol, Hüseyin Çayan) elektrik kesintisi.

 

 

Kaynak:denizli24haber


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Midibüs İle Ticari Araç Çarpıştı 1 YaralıÖnceki Haber

Midibüs İle Ticari Araç Çarpıştı 1 Yaral...

Denizli Büyükşehir 2020 Yılı Bütçesi OnaylandıSonraki Haber

Denizli Büyükşehir 2020 Yılı Bütçesi Ona...

Yorum Yazın

Denizlili Şehit Annesi Hayatını Kaybetti
3 Çocuk Babası Çiftçi İntihar Etti
Kamyon, Köpek Ne Buldularsa Çalmışlar
Denizlispor Tartışmasında Cephe Büyüyor
Denizli’de Kaçak Cinsel Ürün Ve Akaryakıt Operasyonları
Denizli'de FETÖ/PDY Operasyonunda 6 Kişi Yakalandı
Denizli’de Fuhuş Operasyonu
Çamlık’ta G’scala Modaevi Hizmete Girdi
37 Kişi Hayat Kurtarmak İçin Yetiştirildi
Denizli’de Pazarların Seyyar Lezzetleri Büyük İlgi Görüyor

Başka haber bulunmuyor!