Denizli Hava Durumu (13 Ocak 2020)

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Denizli Hava Durumu (13 Ocak 2020)
Abone ol
Denizli’de bugün (13 Ocak 2020) hava durumu nasıl olacak? Denizli'de hava nasıl olacak? Denizli'de havalar soğuyor mu? Yağmur var mı? Denizli’ye kar yağacak mı? Denizli’de bugün sıcaklık en yüksek 14 derece ölçülüyor. Sabah ve gece saatlerinde sıcaklık 3 dereceye kadar iniyor. Yer yer sisle pusun da etkili olduğu Denizli’de perşembe yağmur bekleniyor.
büyükşehir

Denizli’de bugün sıcaklık en yüksek 14 derece dolaylarında seyretmekte. Yer yer sisle pus etkili olmakta. 

Gece saatlerinde ve sabah sıcaklığın üç dereceye kadar indiğin hatırlatmakta fayda var. 

Sıcaklık yarın 12 derece seviyesinde kalacak. Çok bulutlu bir hava etkili olacak.

Denizli’de Çarşamba da termometreler en yüksek 12 dereceyi gösterecek. Çok bulutlu hava Çarşamba günü de etkili olacak.

Meteoroloji yetkilileri sıcaklığın 11 derece ölçüleceği perşembe günü Denizli’de yağmur beklendiğini ifade etti.

Haftanın son iş gününü çok bulutu geçirecek Denizli’de hava sıcaklığı 10 dereceye inecek. 

Öte yandan Denizli Bozdağ’da kar kalınlığı son olarak 95 cm ölçüldü. 

Zirvede Salı, Çarşamba ve Perşembe kar yağışı var.

İşte Denizli’nin Beş Günlük Hava Durumu!

denizli hava durumu

Çivril İlçesinde Hava Durumu

Çivril ilçesinde, bugün parçalı bulutlu bir hava Çivrilleri karşılayacak sıcaklık ise 9 derece olacak. Sıcaklık yarın da 7 derece çok bulutlu, Çarşamba günü yağmurlu 9 derece olacak.

Buldan İlçesinde Hava Durumu

Buldan ilçesinde bugün parçalı bulutlu sıcaklık 10 derece. Sıcaklıklar yarın 9 derece çok bulutlu, Çarşamba yağmurlu 10 derece dolaylarında seyredecek.

Güney İlçesinde Hava Durumu

Güney ilçesinde bugün parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. Sıcaklık 10 derece dolaylarında seyredecek. Sıcaklık yarın 9 çok bulutlu, Çarşamba 9 derece yağmurlu olacak.

Sarayköy İlçesinde Hava Durumu

Sarayköy ilçesinde bugün parçalı bulutlu geçecek. Sıcaklık 12 dereceyi gösterecek. Yarın çok bulutlu sıcaklık 11 derece. Çarşamba günü 12 derece yağmurlu.

Çal İlçesinde Hava Durumu

Çal ilçesinde meteoroloji bugün için parçalı bulutlu tahmininde bulundu. Sıcaklık 9 derece, Sıcaklık yarın çok bulutlu 9, Çarşamba ise 9 sıcaklık derece yağmurlu olacak.

Baklan İlçesinde Hava Durumu

Baklan ilçesinde bugün parçalı bulutlu, sıcaklık 8 derece. Yarın ise yine çok bulutlu sıcaklık 9 derece olacak. Çarşamba günü yağmurlu 8 derece.

Honaz İlçesinde Hava Durumu

Honaz ilçesinde parçalı bulutlu, sıcaklık 10 derece olacak.  Yarın çok bulutlu sıcaklık 10 dereceye yükselecek. Çarşamba günü yağmurlu 10 derece olacak.

Bozkurt İlçesinde Hava Durumu

Bozkurt ilçesinde  bugün puslu sıcaklık 8 derece olacak. Yarın 9 derece çok bulutlu olacak. Çarşamba günü ise yağmurlu 8 derece olacak.

Çardak İlçesinde Hava Durumu

Çardak ilçesinde bugün puslu  sıcaklık 8 derece. çok bulutlu 9 derece. Çarşamba 9 derece yağışlı tahmin edilirken sıcaklık gece sıfır dereceye kadar düşecek.

Babadağ İlçesinde Hava Durumu

Babadağ ilçesinde bugün parçalı bulutlu sıcaklık 9 derece olacak. Yarın ise çok bulutlu 9 derece olacak. Çarşamba günü ise 8 derece yağmurlu olacak.

Kale İlçesinde Hava Durumu

Kale ilçesinde bugün parçalı bulutlu sıcaklık 9 derece yarın ise 8 derece yağmurlu. Çarşamba yağmurlu 8 derece,  Perşembe günü yağmurlu sıcaklık 9 derece.

Tavas İlçesinde Hava Durumu

Tavas ilçesinde bugün parçalı bulutlu sıcaklık bugün 9, yarın 10 derece yağmurlu. Çarşamba günü ilçede yağmurlu 9 derece.

Serinhisar İlçesinde Hava Durumu

Serinhisar ilçesinde bugün parçalı bulutlu bugün sıcaklık 10, yarın da  sıcaklık 10 derece seviyesinde kalacak yağmurlu. Çarşamba günü yağmurlu 10 derece.

Acıpayam İlçesinde Hava Durumu

Acıpayam ilçesinde bugün hava parçalı bulutlu sıcaklık bugün 10, yarın ise hava yağmurlu 10 derece. Çarşamba günü ise yağmurlu 10 derece.

Çameli İlçesinde Hava Durumu

Çameli ilçesi bugün parçalı bulutlu sıcaklık 9, yarın 9 derece yağmurlu. Çarşamba günü ise yağmurlu 9 derece.

Beyağaç İlçesinde Hava Durumu

Beyağaç ilçesi parçalı bulutlu  gün olacak. Sıcaklık bugün 13, yarın   yağmurlu sıcaklık 11 derece Çarşamba günü yağmurlu 11 derece.

 

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar