Denizli Hava Durumu (17 Ocak 2020) 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Denizli Hava Durumu (17 Ocak 2020) 
Denizli’de bugün (17 Ocak 2020) hava durumu nasıl olacak? Denizli'de hava nasıl olacak? Denizli'de havalar soğuyor mu? Yağmur var mı? Denizli’ye kar yağacak mı?  Denizli’de bugün sıcaklık en yüksek 11 derece dolaylarında seyretmekte. Meteoroloji yetkilileri puslu ve sisli hava beklendiğini bildirdi. Sıcaklık yarın 12,  pazar 10 derece seviyede kalacak. Bu hafta Denizli’de yağmur beklenmiyor. Sıcaklıklar ise önümüzdeki günlerde sert düşecek.
denizli büyükşehir

Denizli’de bugün sıcaklık en yüksek 11 derece dolaylarında seyrediyor. Puslu ve sisli bir hava etkili olacak. Sürücülerin dikkatli olması konusunda uyarılarda bulunuldu.

Sıcaklık yarın 12 derece parçalı bulutlu Pazar ise 10 derece yine parçalı bulutlu olacak.  

Cumartesiden itibaren sıcaklıklar düşüyor.

Önümüzdeki pazartesi sıcaklık 8 dereceye kadar gerileyecek, salı ise sıcaklıklar 7 derece dolaylarında seyredecek.

Gece saatlerinde sıcaklık 1 dereceye kadar inecek.

Öte yandan Denizli Bozdağ’da kar kalınlığı son olarak 90 cm ölçüldü. 

Zirvede bugünden itibaren önümüzdeki salıya kadar kar yağışı beklenmiyor.

İŞTE DENİZLİ’NİN BEŞ GÜNLÜK HAVA DURUMU!

DENİZLİ HAVA

Denizli’nin İlçelerinde hava durumu

Çivril İlçesinde Hava Durumu

Çivril ilçesinde, bugün çok bulutlu bir hava Çivrilleri karşılayacak sıcaklık ise 7  derece olacak. Sıcaklık yarın 8 dereceye olacak. Yarın parçalı bulutlu hava etkisini gösterecek.

Buldan İlçesinde Hava Durumu

Buldan ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Buldanlıları karşılayacak sıcaklık ise 9  derece olacak. Sıcaklık yarın 10 derece olacak. Yarın ve yarından sonra parçalı bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 9 derece.

Güney İlçesinde Hava Durumu

Güney ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Güneylileri karşılayacak sıcaklık ise 7  derece olacak. Sıcaklık yarın da 7 derece olacak. Yarın ve yarından sonra parçalı bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık yine 7  derece.

Sarayköy İlçesinde Hava Durumu

Sarayköy ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Sarayköylüleri karşılayacak sıcaklık ise 12 derece olacak. Sıcaklık yarın 11 dereceye düşecek. Yarın da ilçede çok bulutlu hava tahmini yapıldı. Cumartesi ve Pazar parçalı bulutlu sıcaklık 10 derece olacak.

Çal İlçesinde Hava Durumu

Çal ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Çallıları karşılayacak sıcaklık ise 8 derece olacak. Sıcaklık yarın 7 derece olacak. Yarın ve yarından sonra parçalı bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık yine 7 derece.

Baklan İlçesinde Hava Durumu

Baklan ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Baklanlıları karşılayacak sıcaklık ise 8  derece olacak. Sıcaklık yarın 7 dereceye düşecek. Yarın ve yarından sonra parçalı bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü ise sıcaklık 6  derece.

Honaz İlçesinde Hava Durumu

Honaz ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Honazlıları karşılayacak sıcaklık ise 8  derece olacak. Sıcaklık yarın 9 derece olacak. Yarın ve yarından sonra parçalı bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 8  derece.

Bozkurt İlçesinde Hava Durumu

Bozkurt ilçesinde  bugün çok bulutlu bir hava Bozkurtluları karşılayacak sıcaklık ise 6 derece olacak. Sıcaklık yarın da 6 derece olacak. Yarın ve yarından sonra parçalı bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık yine 6  derece..

Çardak İlçesinde Hava Durumu

Çardak ilçesinde  bugün çok bulutlu bir hava Çardaklıları karşılayacak sıcaklık ise 7  derece olacak. Sıcaklık yarın da 7 derece olacak. Yarın ve yarından sonra parçalı bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 6  derece.

Babadağ İlçesinde Hava Durumu

Babadağ ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Badadağlıları karşılayacak sıcaklık ise 6  derece olacak. Sıcaklık yarın 6  derece olacak. Yarın ve yarından sonra parçalı bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık yine 7  derece.

Kale İlçesinde Hava Durumu

Kale ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Kalelileri karşılayacak sıcaklık ise 8 derece olacak. Sıcaklık yarın da 8 derece olacak. Yarın ve yarından sonra parçalı bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık 7  derece.

Tavas İlçesinde Hava Durumu

Tavas ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Tavaslıları karşılayacak sıcaklık ise 9 derece olacak. Sıcaklık yarın 10 derece olacak. Yarın ve yarından sonra parçalı bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık yine 10 derece.

Serinhisar İlçesinde Hava Durumu

Serinhisar ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Serinhisarlıları karşılayacak sıcaklık ise 8  derece olacak. Sıcaklık yarın 9 derece olacak. Yarın ve yarından sonra parçalı bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık yine 9 derece.

Acıpayam İlçesinde Hava Durumu

Acıpayam ilçesinde bugün çok bulutlu bir hava Acıpayamlıları karşılayacak sıcaklık ise 10  derece olacak. Sıcaklık yarın da 10 derece olacak. Yarın ve yarından sonra parçalı bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık yine 10 derece.

Çameli İlçesinde Hava Durumu

Çameli ilçesi bugün çok bulutlu bir hava Çamelileri karşılayacak sıcaklık ise 8  derece olacak. Sıcaklık yarın da 8 derece olacak. Yarın ve yarından sonra parçalı bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık yine 8 derece.

Beyağaç İlçesinde Hava Durumu

Beyağaç ilçesi bugün çok bulutlu bir hava Beyağaçlıları karşılayacak sıcaklık ise 13  derece olacak. Sıcaklık yarın 14 derece olacak. Yarın ve yarından sonra parçalı bulutlu bir hava tahmini yapıldı. Pazar günü sıcaklık yine 14  derece.

 

Kaynak:denizli24haber

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Park Halindeki Araçlara Çarptı Ardından DevrildiÖnceki Haber

Park Halindeki Araçlara Çarptı Ardından...

Cüzdanını Alan Kişiyi Bulduğu Görüntülerle ArıyorSonraki Haber

Cüzdanını Alan Kişiyi Bulduğu Görüntüler...

Yorum Yazın

Ölüm Onu Traktörün Üstüne Yakaladı
Belediye Başkanı Ölümden Döndü
Türkiye'deki koronavirüs verileri açıklandı
Evde Kalan Vatandaşlara Muhtarlardan Davullu, Zurnalı Eğlence
Babadağ’da korona vakası yok!
Sözleri Tepki Çekmişti Görevine Son Verildi
Denizlispor’da Onlar Sokağa Çıkamayacak
Denizlililer Dikkat Denizli İçin Yeni Kararlar Alındı
Denizli’de Koronadan Ölen Ve Hasta Sayısı
Sağlık Bakanı Koca'dan flaş açıklamalar! Can kaybımız 425 oldu
Bir İlçede Daha Pazaryeri Kapatılıyor
Ülkesine Kaçan Barrow'dan 'Mesaj' İçerikli Çalışma Videosu
Zabıta Ekiplerinden  Ateş Ölçer Ve Maskeli Pazar Denetimi
Salgın Nedeniyle Umreye Gidemeyen Adam, Parasını Salgınla Mücadeleye Aktardı
TFF'den Kritik Açıklamada  Liglerin başlama tarihi...

Başka haber bulunmuyor!