Denizli'den Amerika’ya Kaçan Doktor 7 Hastaya Tecavüz Etti

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Denizli'den Amerika’ya Kaçan Doktor 7 Hastaya Tecavüz Etti
Abone ol
Hurriyet.com.tr’nin köşe yazarı Nedim Şener çarpıcı iddialarda bulundu. “FETÖ’cüler Amerika’daki tecavüz skandalını nasıl örttüler?” başlıklı köşe yazısında Denizli’de uzun süre görev yapan ve Amerika’ya kaçan fetöcü doktorun Amerika’da 7 kadına tecavüz ettiği 30 kadına da cinsel tacizde bulunduğunu iddia etti.
büyükşehir

Ünlü Köşe yazarı Nedim Şener hürriyet.com.tr’deki bugünkü köşe yazısında 15 Temmuz darbe girişiminden hemen önce ve sonrasında yurtdışına kaçan FETÖ’lerden bahsetti. Şener köşesinde ise çarpıcı iddialarda bulundu. Parsivanya’daki skandala değinen Şener köşesinde şu satırlara yer verdi:

 

“Olay FETÖ elebaşının da yaşadığı Amerika topraklarında yaşanıyor ve bir ucu Pensilvanya’da kaldığı çiftliğe uzanıyor.

Skandal üstü örtülemeyecek kadar büyük. Ayrıca yaşanan gelişmeler FETÖ’nün akıbeti hakkında da bilgi veriyor.

Tıpkı yolsuzluk olaylarını ihbar etmeleri gibi bu olayda da birbirlerini ele veriyorlar. Çünkü FETÖ içinde şimdiden dört grup oluştu ve değişik olayları birbirlerinin yıpratmak için kullanıyor.

Yoksa ahlak yoksunu FETÖ’cülerin derdi ne yolsuzluk ne de tecavüze uğrayanlar...

Konuya gireyim.

FETÖ’cü Haldun Çetinkanat, uzun süre Denizli’de Özel Mediklinik Hastanesi’nde çalışan bir uzman doktordu.

FETÖ elebaşına en yakın isimlerden olan İsmail Büyükçelebi aracılığıyla Amerika’ya firar etti. Çetinkanat, FETÖ yönetiminin özel önem verdiği isimlerden birisiydi.

Amerika’da FETÖ elebaşı Gülen’in kaldığı kampa giderek İsmail Büyükçelebi’nin referansıyla örgüt üyelerine birçok konferans, seminer vererek güvenlerini kazandı.” Amerika’da uzun süre İsmail Büyükçelebi başta olmak üzere örgütün önde gelen üyelerine ve birçok kadına fizyoterapistlik yaptı.

Bu kişinin ortopedi ve travmatoloji uzmanı olmasına rağmen Amerika’da “Hipnoz yoluyla ağrıları gideriyorum” diyerek 7 kadına tecavüz ettiği ortaya çıktı.

Tedavi adı altında yalnız tecavüz değil, aynı zamanda 30 kadına da muayene sırasında cinsel tacizde bulundu.

Ancak son zamanlarda cinsel taciz olaylarının duyulmasıyla örgüt yönetiminde panik başladı.

Başta İsmail BüyükçelebiMustafa FidanGürkan Vural olmak üzere referanslarını Twitter üzerinden iptal etmeye başladı.

Ayrıca FETÖ cinsel taciz olaylarının örgüt içerisinde duyulmaya başlanmasıyla böyle bir doktorla ilgilerinin olmadığını sosyal medya üzerinden duyurmaya başladı.

Ayrıca örgüt üyeleri de tepki gösterdi. İsmail Büyükçelebi, 10 Eylül günü Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı: “Mühim bir duyuru: Benim referansımı kullanarak çevre edinmeye çalışan bir doktor ile ilgili olumsuz bazı şeyler duydum, çok üzüldüm. Böyle bir kişiye kesinlikle referans olmuyorum. Tüm dost ve kardeşlerimizin bu tür hususlarda dikkatli olmalarını ikaz ediyorum.”

 

 

Kaynak:Hürriyet

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar