Denizli
25 Haziran, 2024, Salı
 • DOLAR
  32.44
 • EURO
  35.05
 • ALTIN
  2347.7
 • BIST
  9003.22
 • BTC
  69462.36$

DTO Başkanı Erdoğan NTV’de

DTO Başkanı Erdoğan NTV’de
Denizli Ticaret Odası (DTO) Uğur Erdoğan, bugün saat 15.30’da NTV’de yayınlanacak Bakış programının konuğu olacak. Denizli ekonomisine dair değerlendirmelerde bulunacak.

Hürriyet Gazetesi Yazarı Noyan Doğan'ın sunumuyla NTV’de yayınlanacak Bakış programının çekimleri dün Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Şehit Piyade Teğmen Bekir Can Kerek Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli’yi ihracatı, sanayisi, ticareti, ekonomisi ve sektörleriyle anlattı, odasının projeleri ile faaliyetlerini tanıttı.

DTO Başkanı Erdoğan NTV’de

TÜM TÜRKİYE, DENİZLİ’Yİ İZLEYECEK, DİNLEYECEK

Programda PAÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Denizli Sanayi Odası (DSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu ile Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Tuğtan ve Türkiye İş Bankası Kobi ve İşletme Bankacılığı Satış Bölümü Müdürü Gaffar Öney de yer aldı. Rektör Kutluhan üniversitelerini, çalışmalarını ve Denizli iş dünyası ile iş birliğini, Başkan Erdoğan ile Kasapoğlu ise Denizli’yi, sektörlerini ve odalarının faaliyetlerini anlattı.

SİGORTA SEKTÖRÜ İÇİN ANADOLU BULUŞMALARI PANELİ

Program çekiminden sonra Anadolu Buluşmaları Paneli'ne geçildi. Başkan Erdoğan, burada da konuşmacı olarak yer aldı. DTO’nun sigorta sektöründeki üyelerinin Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcıları Fatih Gören, Taylan Matkap ve İdil Pamir ile de bir araya geldiği etkinlik, oldukça verimli geçti. Konuşmacılar, katılımcıların sektörlerindeki gidişat ve iş dünyasının yaklaşımı hakkında fikirlerini aldı, sorularını yanıtladı.

DTO Başkanı Erdoğan NTV’de

BAŞKAN ERDOĞAN, YOĞUN İLGİLERİNDEN DOLAYI İŞ DÜNYASINA TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Erdoğan, organizasyonlarıyla ilgili olarak “NTV’de yayınlanacak Bakış programının çekimleri vardı, biz de katılım sağladık. Organizasyonda emeği olanlar ile büyük bir ilgi gösteren üyelerimize, genç ve kadın girişimcilerimize teşekkür ederim. Oldukça verimli geçen bir organizasyonun sonunda basın mensuplarımızın röportaj taleplerini de geri çevirmedik, güncel veriler ışığında sosyoekonomik değerlendirmelerde bulunduk. Panelimizde de iş dünyası ile finans ve sigorta sektörünün ortak konularını ele aldık, katılımcıların sorularını yanıtladık. Ayrıca, şehir dışından gelen konuklarımızdan iş dünyamızla ilgili çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi aldık. Sektörlerimizle ve üyelerimizle buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

DTO Başkanı Erdoğan NTV’de

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Kaynak: denizli24haber


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!