Denizli
25 Haziran, 2024, Salı
 • DOLAR
  32.44
 • EURO
  35.05
 • ALTIN
  2347.7
 • BIST
  9003.22
 • BTC
  69462.36$

DTO, hizmeti üyelerinin ayağına getiriyor

DTO, hizmeti üyelerinin ayağına getiriyor
Avrupa İşletmeler Ağı Etkinliği Projesi’nin Denizli etkinliği, Denizli Ticaret Odası’nda (DTO) gerçekleştirildi. DTO Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerinin ilgi gösterdiği etkinliğe benzer ücretsiz organizasyonlarla bilgilendirme toplantılarını, kesintisiz sürdüreceklerini açıkladı. KOSGEB Denizli Müdürlüğü ile sağladıkları iş birliği ve uyumun daha da güçlenerek devam etmesini diledi.

Türkiye EBIC-Ege Avrupa İşletmeler Ağı (Enterprise Europe Network-EEN) Projesi etkinliğinde, katılımcılara döngüsel ekonomi ve dış ticaretin artırılmasına yönelik fırsatlara dair önemli bilgiler sunuldu. Ayrıca, döngüsel ekonomi kavramı ve döngüsel iş modelleri, ayrıntıları ile ele alındı. Avrupa İşletmeler Ağı ve EBIC-Ege ile Avrupa İşletmeler Ağı Atölyesi’nin tanıtımı da yapıldı.

KOSGEB’İN İZMİR VE DENİZLİ İL MÜDÜRLERİ DE KATILDI

DTO hizmet binasındaki etkinliğe T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İzmir İl Müdürü Dr. Levent Arslan, KOSGEB Denizli İl Müdürü Dr. Aziz Acar, Ege Üniversitesi Bilim-Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (EBİLTEM) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Proje Koordinatörü Anıl Şensöz ve Girişimcilik Uzmanı Gülşah Şenoğlu da konuşmacı olarak katıldı.

DTO, hizmeti üyelerinin ayağına getiriyor

İKİSİ ÖĞLEDEN ÖNCE, İKİSİ DE ÖĞLEDEN SONRA 4 OTURUMDA TAMAMLANDI

DTO toplantı salonundaki etkinliğin sabahki ilk oturumunda, KOSGEB İzmir İl Müdürü Dr. Levent Arslan Döngüsel Ekonomi ve KOBİ’lere Yönelik Fırsatlar başlığı altında döngüsel ekonomi kavramını ve döngüsel iş modellerini anlattı. İkinci oturumda ise EBİLTEM-TTO Proje Koordinatörü Anıl Şensöz iyi uygulama örnekleri ile finansman olanaklarını aktardı. Öğleden sonraki Avrupa İşletmeler Ağı ve EBIC-Ege Tanıtımında ise Ağın genel yapısı, faaliyetleri ve iş birliği arama veri tabanı, etkinlikler ve yurtdışı işletmelerle ikili görüşme olanakları ile iş birliği veri tabanının incelenmesi konuları işlendi. Avrupa İşletmeler Ağı Atölyesi başlıklı oturumda dakatılımcıları ağa dahil etme ileiş birliği teklifleri oluşturma konuları vardı. Etkinliğe, DTO’dan Genel Sekreter Yardımcısı Tekstil Mühendisi Dr. Akay Gündoğan da katıldı.

DTO, hizmeti üyelerinin ayağına getiriyor

BAŞKAN ERDOĞAN: DTO, PROJECİ BİR STK’DIR

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, odalarının ortağı olduğu EBIC-Ege Projesi’nin devam ettiğini belirterek, talep olduğu müddetçe üyelerini gerek kişisel gerekse mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak, işlerini ve kazançlarını artırmalarına imkân tanıyacak faaliyetler ile projelere imza atmaya devam edeceklerini kaydetti. Ekibine emek ve çabalarından, üyeleri ile KOSGEB müdürlerine de katılımlarından dolayı teşekkür etti. KOSGEB Denizli Müdürlüğü ile sağladıkları iş birliği sayesinde bugüne kadar birçok organizasyon gerçekleştirdiklerine de dikkat çeken Başkan Erdoğan, bu uyumun ve birlikteliğin daha da güçlenerek devam etmesini diledi. DTO üyelerinin ilgi gösterdiği etkinliğe benzer ücretsiz organizasyonlarla bilgilendirme toplantılarını, kesintisiz sürdüreceklerini söyledi. Başkan Erdoğan, “DTO, başta şehrimiz olmak üzere bölgemize ve ülkemize hizmet veren projeci bir sivil toplum kuruluşudur; Türkiye’nin en proaktif odasıdır” dedi.

BAŞKAN ERDOĞAN İLE EKİBİNE, İLGİ VE DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

KOSGEB Denizli İl Müdürü Dr. Aziz Acar da kendilerine sunulan imkân ve sağlanan destek ve ilgi için Başkan Erdoğan ile ekibine ve DTO’ya teşekkür etti.

DTO, hizmeti üyelerinin ayağına getiriyor

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Kaynak: denizli24haber


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!