Denizli
21 Nisan, 2024, Pazar
 • DOLAR
  32.44
 • EURO
  35.05
 • ALTIN
  2347.7
 • BIST
  9003.22
 • BTC
  69462.36$

Ertemur: “Güvenli Pamukkale’yi Oluşturacağız!”

Ertemur: “Güvenli Pamukkale’yi Oluşturacağız!”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Pamukkale'deki güvenlik sorunlarına dikkat çekerek, düzensiz göçmen probleminin bu sorunlara neden olduğunu vurguladı. Ertemur, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı açıklamada, Pamukkale'nin birçok mahallesinde güvenlik zafiyetleri olduğunu belirtti.

Ertemur, özellikle düzensiz göçmenlerin neden olduğu güvenlik sorunlarına çözüm bulma taahhüdünde bulunarak, "31 Mart'ın ardından Pamukkale'mizi kameralarla donatacağız. Güvenli Pamukkale'yi oluşturacağız" dedi. Suç oranlarının yüksek olduğu Denizli'nin, bu durumun Pamukkale'de olumsuz etkilerini gösterdiğini ifade eden Ertemur, bu sorunları çözmek adına hızla projelerini hayata geçireceklerini belirtti.

"PAMUKKALE’MİZDE GÜVENLİK SORUNLARI GÜN GEÇTİKÇE ARTIYOR"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, güvenlik sorunlarının her geçen gün arttığına dikkat çekerek, özellikle düzensiz göçmenlerin neden olduğu problemlerin vatandaşları endişelendirdiğini belirtti. Ertemur, Pamukkale'de yaşanan güvenlik sorunlarını eleştirdiği bir açıklama yaparak, bu durumu çözmek için kararlı adımlar atmaya söz verdi.

Ertemur'un konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemizdeki büyük güvenlik problemi, Denizli'miz ve Pamukkale'mizde de etkilerini gösteriyor. Özellikle düzensiz göçle gelen mülteciler, vatandaşlarımızı ciddi şekilde rahatsız eden bir durum oluşturuyor. Ebeveynler, çocuklarını sokağa çıkaramaz hale geldi. Parklarda artan yabancı madde kullanımı ve tenha sokaklardaki tedirginlik, güvenlik sorunlarını her geçen gün artırıyor. Pamukkaleli vatandaşlarımız, güvenli bir yaşamı hak ediyor" dedi.

“PAMUKKALE’MİZİ GÜVENLİK KAMERALARI İLE DONATACAĞIZ”

Ertemur, güvenlik sorunlarını çözmenin öncelikleri arasında yer aldığını belirterek, "31 Mart'ta göreve geldiğimizde ilk önceliğimiz güvenlik olacak. Pamukkale'mizdeki parklarımızı ve tenha sokaklarımızı güvenlik kameraları ile donatacağız. Milletimizin güvenliği bizim için ön planda olacak. Düzensiz göçmenler, Pamukkale sokaklarında suç işleyemez hale gelecek. Parklarımız, çocuklarımızın güvenli bir şekilde oynayabileceği yerler haline gelecek" diye konuştu.

BAĞIMLILIK İLE MÜCADELE MERKEZİ

Yabancı madde kullanımı ile ilgili projelerinin olduğunu ifade eden Ertemur; “Gençlerimiz maalesef yabancı madde bataklığına itiliyor. Yabancı madde kullanımının yaşı oldukça düştü. Bu anlamda bağımlılık ile mücadele merkezimizi Pamukkale’mize kazandırarak gençlerimizi bu bataklıktan kurtaracağız. Pamukkale’mizin gençleri zehirlenmeyecek.” şeklinde konuştu.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Kaynak: denizli24haber


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!