MHP Bölge İstişare Toplantısı Buldan'da Yapıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP Bölge İstişare Toplantısı Buldan'da Yapıldı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Teşkilatı Bölge İstişare Toplantısı Buldan Belediyesi ve MHP İlçe Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirildi. İstişare Toplantısında İlçenin ekonomik, politik, tarımsal ve ekolojik sorunları masaya yatırıldı.           
denizli büyükşehir

MHP Denizli il teşkilatı Bölge istişare Toplantısı Buldan Belediyesi Düğün Salonunda yapıldı. Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik ve MHP İlçe Başkanı Ahmet Özeşmen’in ev sahipliği yaptığı toplantıya, Buldan Kaymakamı Murat Sarı, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan,MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk,Denizli Büyükşehir Meclis Başkanvekili Ebru Leman Kalkan,Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş,Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan,Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan, DSO Meclis Başkanı Mehmet Tosun,Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı ve Muhtarlar, STK ilçe temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan istişare toplantısında kalabalığa hitap etti.Ülke gündemini değerlendiren Ayhan, konuşmasında MHP’nin kilit parti değil anahtar parti olduğunu vurguladı.Ayhan,“Milliyetçi hareket partisi olarak  vizyonumuz, misyonumuz refah içinde ülke yaratmak. Türkiye’nin ekonomik sorunlarının yanı sıra iç ve dış tehditlerin hedefinde olduğunu biliyoruz.MHP’nin Türkiye’nin  sınır dışı operasyonlarını desteklemesi bazı siyasi partilerin eleştirilerine hedef oluyor.  Biz MHP olarak uzlaşma arıyoruz, uzlaşma olmazsa kaos, kargaşa meydana geliyor.Bölgede ve ülkede stres son derece yoğun ve sıkıntılı bir hal alıyor, bu gerginliği azaltmak için gerekeni yapmamız lazım. Türkiye’yi krizden çıkarırız. MHP olarak, uzlaştırma getiririz terörle müzakere etmeyiz, sokak siyasetini reddederiz, devleti güçlü kılarız, rabbimin tebliğ ettiği sorumlulukların farkında olarak bu görevin bilinci ile hareket ederiz. MHP ittifaklarda risksizdir.Siyasette çözüm yeri millettir.Biz MHP olarak kilit parti değil anahtar partiyiz her problemin ortadan kaldırılması  bizimle ilişkilidir” dedi.

Ardından MHP İl Başkanı Cafer Birtürk Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, MHP ilçe Başkanı Ahmet Özeşmen ile Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı yaptıkları selamlama konuşmasında Cumhur ittifakının ülkenin bekası için önemli olduğunu dikkat çekerek devam edeceğinin altını çizdiler.

 

 

 

 

Kaynak:denizli24haber

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Pamukkale Belediyesi Proje Ekibine Önemli EğitimÖnceki Haber

Pamukkale Belediyesi Proje Ekibine Öneml...

Sapunaru Gitti Horoz’da Stoper KriziSonraki Haber

Sapunaru Gitti Horoz’da Stoper Krizi

Yorum Yazın

Türkiye'deki son durum açıklandı! Toplam can kaybı 908
Denizli’de Firmanın Şoförü Yunanistan’da Vahşice Öldürüldü
Denizli’de bebeğin talihsiz ölümü yasa boğdu
Kaymakamı soma'ya atandı Yeni kaymakam kim?
Hayırsever Hacı Nadire Mersin Hayatını Kaybetti
Çameli Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı
MAKSİAD Başkanı Sarı:  “Makina İmalat Sektörü Mücbir Sebep Dışında Tutulmamalı’’
Perakende Ticarete Yeni Düzenleme
Sahte ‘Vefacı’ Hırsızlar Akıbeti Belli Oldu
Türkiye'deki son durum açıklandı! Toplam can kaybı 812
Denizli Dişhekimleri Odasından siyasete sağlıkta şiddet yasası tepkisi
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan maske ve eldiven genelgesi
Ramazan'da camiler açık olacak mı?
Denizli’de Bir Banka Daha Şubesini Kapattı
Denizli’de Koronavirüs Vakaları Ve Ölü Sayısı Açıklandı

Başka haber bulunmuyor!