Reklamı Geç
zolan

Pamukkale Belediyesi’nden 30 Ağustos’a Özel Sergi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Pamukkale Belediyesi’nden 30 Ağustos’a Özel Sergi
Pamukkale Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda, Şehit ve Devlet Büyükleri Emanetleri Sergisi ile gönüllere dokunacak. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Bu özel haftada, özel bir sergi açmak istedik. Vatanımızı korumak adına canlarını hiçe sayan kahraman şehitlerimizin ve devlet büyüklerimizin kullandıkları eşyalardan oluşan ve3 gün boyunca farklı mekanlarda olacak sergimize tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.
denizli büyükşehir

Pamukkale Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın anlam ve önemine yakışır bir etkinlikle, kahraman şehitlerimizi yâd edecek. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 30 Ağustos Cuma günü Delikliçınar Yeni Camii önünde saat 11:00’de açılışını gerçekleştirecekleri “Şehit ve Devlet Büyükleri Emanetleri Sergisi”ne tüm Denizli Halkı’nı davet etti. “Serginin manevi değeri büyük” diyen Başkan Avni Örki, 40’a yakın kahraman şehidin özel eşyasının sergileneceği serginin, ilk gün Delikliçınar Camii önünde, 31 Ağustos Cumartesi günü Forum Çamlık AVM’de, 1 Eylül Pazar günü de Pamukkale’nin doğal güzelliği eşliğinde Kocaçukur’da olacağını belirtti.

SERGİYE, ŞEHİT YAKINLARI DA KATILACAK

“Milli birlik ve beraberlik duygularımızı pekiştirecek bir sergi hazırladık” diyen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “30 Ağustos Zafer Bayramı’nda açacağımız sergimizin, gençlerimize ve çocuklarımıza milli ruh aşılamak amacıyla önemli olduğunu düşünüyoruz. Kahraman şehitlerimizin, devlet büyüklerimizin kişisel eşyalarını sergilendiği sergimize, şehit yakınlarımızda katılacak. Eski Cumhurbaşkanlarımızdan rahmetli Turgut Özal’dan, Denizlimizin değerli valilerinden rahmetli Recep Yazıcıoğlu’na, Şehit öğretmenlerimizden Şenay Aybüke Yalçın’dan, Şehit polislerimizden Fethi Sekin’e kadar kahraman şehit ve devlet büyüklerimizin özel eşyalarının yer alacağı sergimizin anlamı büyük. 30 Ağustos Zaferi’nin ruhuna yakışan bu anlamlı özel sergimiz 3 gün boyunca ilçemizin farklı yerlerinde halkımıza açık olacak. Sergimize tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

 

 

Kaynak:denizli24haber


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Tek Yumurta İkizleri Aynı Gün Aynı Ameliyatı OldularÖnceki Haber

Tek Yumurta İkizleri Aynı Gün Aynı Ameli...

Denizlililer Dikkat Konservatuar Kayıtları BaşlıyorSonraki Haber

Denizlililer Dikkat Konservatuar Kayıtla...

Yorum Yazın

Otomobil Ağaca Çarptı Hurdaya Döndü
Denizli Sanayici, Tüccar Ve İş Adamları Platformu Sözcülüğü El Değiştirdi
Tavas’ta Üretilen Lezzetler Dünyanın Dört Bir Tarafına İhraç Edilecek
Denizli’de Akşam Saatlerinde Deprem
Denizli’de Kar Kapıya Dayandı
Denizli’de 27 Kişi Kaçak Alkolden Yakalandı
20 Şahıstan 10’u Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi
Denizli’de 27 Kişiye FETÖ’den Gözaltı
Aranan PKK’lı Denizli’de yakalandı
Denizli’de 52 Kadın Konsomatrislik Yaptığı Tespit Edildi

Başka haber bulunmuyor!