TÜRMOB Genel Başkanını Seçiyor  Masum Türker Denizli’den Destek İstemeye Geldi 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TÜRMOB Genel Başkanını Seçiyor  Masum Türker Denizli’den Destek İstemeye Geldi 
TÜRMOB Hepimizin yürüyüşü sloganıyla yola çıkan ve tüm Türkiye’deki meslektaşların sorunlarını dinleyen Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetimi 57. Hükümet’in Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı ve DSP eski Genel Başkanı Masum Türker bu seferki adresi Denizliydi. Türker, Denizli’deki üyelerin sorunlarını dinleyerek bilgi alışverişinde bulundu.
denizli büyükşehir

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetimi, 57. Hükümet’in Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı ve DSP eski Genel Başkanı Masum Türker ve beraberindeki heyeti ağırladı. TÜRMOB Başkanlık seçimleri için genel başkan adaylığı bulunan Türker, bu kapsamda Denizli’deki meslektaşlarıyla bir araya gelerek, genel başkanlığı halinde yapacağı projelerini anlatarak destek istedi.

TÜRMOB Başkanlığı seçimleri öncesinde Türkiye Muhasebeciler Platformu’nun Genel Başkan Adayı olarak yola çıkan ekonomiden sorumlu eski Devlet Bakanı, TÜRMOB Önceki Dönem Genel Başkanı Doktor Masum Türker, Denizli’deki meslek mensupları ile bir araya geldi. 12- 13 Ekim tarihlerinde Ankara’da yapılacak seçim öncesinde Denizli SMMM Odası Meclis Salonu’nda TÜRMOB delegelerine seslenen Türker, muhasebecilik ve mali müşavirlik mesleklerinin birçok sıkıntıyla karşı karşıya olduğunu, meslek üyeleri olarak mevcut durumu düzeltmek adına yeni bir yol haritası çizmeleri gerektiğini vurguladı. Örgütsel bir dayanışma ve katılımcılık anlayışıyla nasıl bir çözüm bulunması gerektiğini tüm meslek üyeleriyle birlikte kararlaştırılması gerektiğini ifade eden Masum Türker, TÜRMOB’un yeniden kurumsal bir kimlik kazanması için çalışacaklarını söyledi.

TÜRKER’E DENİZLİ’DEN DESTEK GELDİ

12- 13 Ekim tarihlerinde yapılacak seçim öncesi Masum Türker’e Denizli’den Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’ndan destek geldi. Turker’i desteklediklerini belirten Denizli’deki üyeler seçimde yanında olduklarının altını çizdi.

 

 

Kaynak:denizli24haber

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Büyükşehir Can Dostları UnutmadıÖnceki Haber

Büyükşehir Can Dostları Unutmadı

Merkezefendi belediyesi Kendi çiçeğini kendi yetiştirecekSonraki Haber

Merkezefendi belediyesi Kendi çiçeğini k...

Yorum Yazın

İdlib'den acı haber geldi
Göğsü alınmadan meme kanserinden kurtuldu
ÇAĞDAŞ MÜHENDİSLER ‘DEĞİŞİM’E TALİP
BABADAĞ’DAN İZMİR TEMASI
Denizli'de uygulanan tedavi yeniden umut oldu
Denzli CHP'de devir teslim töreni gerçekleşti
KIZILCABÖLÜK’TE YALÇIN DÖNEMİ
Denizlili futbolcudan efsane gol
Denizli'de yaşlı adam 6 gündür kayıp
Denizli'de Havacılık sektörünün dönüşümü konuşuldu

Başka haber bulunmuyor!