Furkan Karaıslı

Furkan Karaıslı

Mail: [email protected]

Denizli Kültür ve Sanat Konusunda Yükselişe Geçiyor ‘’20. Şehir’’ Projesi

Denizli Kültür ve Sanat Konusunda Yükselişe Geçiyor ‘’20. Şehir’’ Projesi

Merhaba sevgili okurlar sizlerle bugün güzel şehrimiz Denizli’nin güncel zamanda gerçekleştirmiş olduğu bir takım projelerden bahsetmek ve bu gurur duyulacak gelişmelerin detaylarını paylaşmak istiyorum.

Kültür ve Sanat konusunda gün geçtikçe kendini geliştiren Denizli’nin bu alanda yeni aktörleri piyasada kendini belli etmeye ve bir takım projelere imza atmaya başladı. Aralarında bulunduğum, Denizli’nin parlamak üzere olan oyuncularından Ekrem Emir Kaltar ve ticarette rüştünü ispatlamış Denizli’nin güzel insanları Muhammed Meler ve Adem Meler kardeşler ile beraber alınan bir karar bugün çok ciddi boyutlara ulaşmak üzere. Tek bir soru ile başlayan bu serüven, Denizli’miz için çok değerli boyutlara ulaşacak gibi, Peki bu soru neydi?

Neden olmasın?

Evet, neden olmasın diyerek başlattığımız bu yolda Denizli’de İstanbul’un çetrefilli yollarına ve bir takım sorunlarına odaklanmadan burada kendi şehrimizde diziler, filmler ve sanatsal birçok aktivitede ses getirecek işlere imza atabilirdik. Elini taşın altına koyan Muhammed Meler ve Adem Meler kardeşler ‘’MELER YAPIM’’ şirketini kurarak ilk adımı attılar. Değerli oyuncumuz Ekrem Emir Kaltar kendisine yönlendirilen projeleri geri çevirip Denizli için bu projelerde yer almak konusunda canla başla mücadele etti. Denizli vatandaşlarının desteğini söylemeden geçemeyiz oyuncu kadromuzu amatör ve daha önce hiç şans verilmemiş insanlardan seçip, herkes için eşitliği savunan bir topluluk kurmak ayrıca Denizli’nin bu sektörde varlığını duyurmak gibi hedeflerimiz var. MELER YAPIM aynı zamanda merak eden herkesin kamera karşısında olabileceği, kolay ulaşılabilir, büyük yapım şirketlerinin ve cast ajanslarının kasvetinden uzak, mütevazı bir yapılanmaya giderek tüm halkımızın hayallerini gerçekleştirebileceği bir platform hazırladılar.

Denizli Valiliğinden alınan izinler, Sayın Valimiz Ali Fuat Atik’in ve duyarlı vatandaşlarımızın desteği ile başladığımız bu projede ses getirecek işler yapmaya özen göstereceğiz. Şu an için başlatmış olduğumuz ‘’20.Şehir’’ dizi ve film projesinde değerli yönetmenimiz Murat Alphan’ın profesyonelliği, yetenekleri ve kurgusal becerileri ile Denizli’ye hatıra olacak bir projeyi bitirmek üzereyiz, sonrasında sinema ve dizi sektöründe yer edinecek Denizli’nin yeni yüzlerine şans verecek projelerimiz ile bu serüveni devam ettireceğiz. Bu süreçte her kesimden aldığımız destekleri asla unutmayacağız. Pamukkale Üniversitesi öğretim elemanlarından Dr. Hamza Kaya Beşler ’in gönüllülük esaslı, oyunculuk ve aksiyon yönetmenliği konusunda destekleri için teşekkür ederiz.
Güzel şehir Denizli’mizin, üniversitesi, diğer eğitim kurumları, resmi kurumlar ve gönlü güzel vatandaşları ile birlik olmayı seven bir şehir olmasının gururunu duyuyor ve bir süredir üzerinde çalıştığımız bu projeyi sizlere buradan aktarmak ve duyurmak istiyoruz. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese, değerli oyuncu arkadaşım Ekrem Emir Kaltar’a ve özellikle bu ilk adımı atan Muhammed Meler ve Adem Meler kardeşlerin kurmuş olduğu ‘’MELER YAPIM’’  ailesine çok teşekkür ederiz.

Şimdi hayalleri ve hedefleri olan tüm dostlarımıza sesleniyoruz.

Neden olmasın?

 

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar