Reklamı Geç
Gürlesin Tekstil
güneş sürücü kursu

PAYKWİK

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
PAYKWİK
Gürlesin Tekstil
Abone ol
büyükşehir

Bir oyun sitesinin en çok neye ihtiyacı vardır? Çocuk ve gençler için online oyunları, yeni uygulamaları, versiyonları veya aksesuarları sıkıntısız satabilmeniz değil mi? Peki bu satış işlemini kullanıcılara nasıl yapıyorsunuz?

Kredi kartı veya banka kartları ile mi? Peki oyun sitenizin kaç bankayla anlaşması var? Üstelik kredi kartları ve banka kartları ile ilgili yeterince güvenlik önemleri geliştirdiniz mi? Hackerlerin endişesi ile kredi kartı kullanmaktan kaçınan bir çok kullanıcı var. Oyun sitesinin daha işlevsel olması, kullanıcı sayısının artması, alışveriş oranının yükselmesi için kredi kartlarına alternatif uygulamalar seçilmeli artık. Sanal ortamda daha fazla kazanca erişilmesine, kullanıcının güvenli ve hızlı alışveriş yapabilmesine olanak tanıyor. Oyun sitenizin dünyada en fazla kullanılan ve güvenirliliğini ispatlamış sanal kart olan Paykwik ile anlaşması sorunlara çözüm olacaktır.

Kullanıcı oyun sitenize girdiğinde ödeme yöntemleri kısmında Paykwik’i gördüğünde, Paykwik’in kullanıcıya göndermiş olduğu pin kodunu girerek, tarih kısmına da günün tarihini yazarak ödemesini tamamlamış olacak. Bakiye on dakika sonra oyun sitenizin hesabına transfer edilmiş oluyor. Kullanıcı ise istediği oyunu veya yeni versiyonlarını, aksesuarlarını kısa ve güvenli bir şekilde almanın mutluluğu yaşıyor. Tek ödemeli olan Paykwik, kullanıldıktan sonra kendini iptal ediyor. Kullanıcı tekrar satın alma işlemi yapmak istiyorsa

Paykwik satış bayisinden limitini yatırarak kart talep eder. Paykwik aynı zamanda en ucuz kartlar arasında ilk sırada yer alıyor. Paykwik işlemlerini euro üzerinden yürütüyor. Yatırılan limitler günlük kurdan hesaplandığı için zarar etme olasılığınız da yok. Paykwik kullanıcılarına aidat yok, komisyon ücreti de çok düşük, bu da daha cazip hale getiren noktalardan biri. Şimdilerde oyun ve bahis sitelerinin büyük çoğunluğu Paykwik sanal kartı bünyesine kazandırmış durumda. Online ortamda bir çok firma ile rekabet içerisine girebilmeniz ve onlardan bir adım önde olmak istiyorsanız sanal ortamın sanal kartı Paykwik’i kullanın.

https://paykwik.org/


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar