Denizli
06 Şubat, 2023, Pazartesi
 • DOLAR
  18.83
 • EURO
  20.32
 • ALTIN
  1138.2
 • BIST
  4823.68
 • BTC
  22881.61$

Başkan Zolan,  Beyağaç çin Bu Sözleri Kullandı

Başkan Zolan,  Beyağaç çin Bu Sözleri Kullandı
Beyağaç İlçesinde vatandaşlarla kucaklaşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir ile birlikte Beyağaç’ta çok sayıda önemli hizmetler gerçekleştirildiğine dikkat çekerek, "Çok şükür vermiş olduğumuz sözleri bir bir yerine getirerek yolumuza devam ediyoruz ve sözlerimizi yerine getirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Söz verdik yaptık" dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Beyağaç İlçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Beyağaç Merkezde esnafları ve pazar yerini ziyaret eden Başkan Osman Zolan, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Bir süre vatandaşlarla sohbet edip Büyükşehir Belediyesi hizmet ve yatırımlarını anlatan Başkan Osman Zolan, ilçeye bağlı mahalleleri de unutmadı. Gece geç saatlere kadar devam eden Beyağaç programı kapsamında Başkan Osman Zolan, Uzunoluk, Eşenler, Yeniçeşme, Geriçam, Kapuz, Kızılcaağaç, Sazak, Yukarı Sazak, ve Pınarönü Mahallelerini de ziyaret ederek vatandaşları dinledi. Başkan Osman Zolan'a Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay, AK Parti Beyağaç İlçe Başkanı Mustafa Tekin ve beraberindekiler eşlik etti. İlk olarak Beyağaç Kaymakamı Muhammet Özyüksel’i ziyaret eden Başkan Osman Zolan, daha sonra Beyağaç Belediyesi, AK Parti Beyağaç İlçe Teşkilatı ve MHP Beyağaç İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi.

 

"Birçok ilkleri yaptık"

Denizli’nin büyükşehir statüsüne geçmesiyle birlikte "Beyağaç’ta yapılamaz" denilen pek çok önemli işleri başardıklarını ifade eden Başkan Osman Zolan, "Şükürler olsun bugün dönüp baktığımızda Beyağaç’ın 5 yıl öncesiyle bugünü arasında dağlar kadar fark var. 'Yapılamaz' denen ve artık umudun kesildiği birçok işleri bu dönemde yaptık. Birçok ilkleri yaptık" diye konuştu.  Beyağaç’ta altyapı konusunda çok önemli bir karar aldıklarını belirten Başkan Osman Zolan, "Altyapı yoksa üstte ne yapsan faydası yoktur. Onun için en başta altyapı yapılması gerekir. Günlük değil, geleceğe yönelik torunlarımızın torunlarının yararlanacağı işleri yapmamız gerekir" dedi.

 

Kendi ikbalimizi değil, gelecek nesilleri düşünüyoruz

Uzun vadeli işlere imza attıklarını ifade eden Başkan Osman Zolan, "Kendi ikbalimiz için değil, ilçenin ve şehrin geleceği ve gelecek nesillerimiz için doğru yatırımlar noktasında tercihimizi yapıyoruz.  Bizler doğru bildiğimizi yapmak durumundayız. Sadece alkış alıp, günlük işler yaparsak şehir kaybeder. Şehir kaybetsin istemiyoruz. Bu amaçla köklü işlere girdik. Sağ olsun vatandaşlarımızda her zaman olduğu gibi bizlere destek çıktı. Birçok yerde bu yatırımlarımızın meyvesini alıyoruz" diye konuştu.

 

Karacaören- Muğla Yolu

Uzun yıllardır hizmete alınamayan Karacaören- Muğla yolunu tamamlayarak, Beyağaç’ı daha da ulaşılabilir bir noktaya çıkardıklarını söyleyen Başkan Zolan, "Beyağaç Belediyemizle birlikte Karacaören yolunu yaptık. Gayet kullanışlı ve güzel oldu. Yapılamaz denilen yolu da tamamlamış olduk. Şükürler olsun Beyağaç çıkmaz sokak olmaktan, yolun sonu olmaktan kurtuldu. Her yere ulaşabilir noktaya geliniyor" dedi.

 

"İnsanlarımızı seviyoruz"

Sadece Beyağaç merkezde değil, tüm mahallelerde önemli çalışmalar yapıldığını vurgulayan Başkanı Osman Zolan, "Cenaze hizmetleri noktasında Denizli merkezdeki gibi aynı standartlarda tüm mahallelerimizde hizmet veriyoruz. Mezarlıklarımızı baştan aşağı, tertemiz, pırıl pırıl tutma gayreti içerisindeyiz. İtfaiye hizmetlerimiz 24 saat nöbette. 'İmdat' dendiğinde gitmeye hazır. İtfaiye teşkilatımız Türkiye’de nüfus başına personel, araç ve istasyon sayısı anlamında birinci. Çünkü biz insanlarımıza önem veriyoruz. İnsanlarımızı seviyoruz” diye konuştu.

 

"Söz verdik, yaptık"

Başkan Osman Zolan, sözlerine şöyle devam etti: "Biz, ‘Sizlerden bir şey almaya gelmiyoruz, sizlere hizmet etmeye, hizmet vermeye geliyoruz’ dedik. Büyükşehirle ilgili 5 yıl boyunca hiçbir vatandaşımın omzuna bir kuruş ilave yük gelmemiştir. Çok şükür vermiş olduğumuz sözleri bir bir yerine getirerek yolumuza devam ediyoruz ve sözlerimizi yerine getirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Söz verdik yaptık. İnşallah Denizlimizi, Beyağacımızı hız kesmeden daha ileriye, daha yukarıya taşıyacağız. El ele, omuz omuza tüm kardeşlerimizle birlikte yapacağız. Gideceğimiz daha mesafe var. Onun için hız kesmememiz gerekiyor. Allah'ım Denizlimizin, Beyağacımızın yolunu açık etsin. Yarınımız bugünden daha güzel olsun."   

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!