İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışıktan 90 Gün Değerlendirmesi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışıktan 90 Gün Değerlendirmesi
Gürlesin Tekstil
Abone ol
İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık göreve geldiği günden bu yana çalışma planlarını ve İl Başkanı olarak 90 günde neler yapıldığını ve bu süreçte neler hissettiğiniaktardı. Akışık “İYİ Parti Denizli İl Başkanı olarak çok kısa süredir görevdeyim. Bir kadın il başkanı olarak ekibimle birlikte bu kısacık zamanda çok emek verdik çok işler başardık. Sadece 90 günde yapılanlara bakarsak, yarın seçim var gibi çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. İl Başkanı olduğum günden bu yana çocuklarıma hasret kalıyorum ama memleket sevdası ile hareket etmek daima önceliğimiz olacak.” diye konuştu.
Halıcı Gölcükler

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık göreve geldiğinden bu yana geçen 90 gün gibi kısa bir sürede neler yaptıklarını basın aracılığı ile vatandaşlarla paylaştı. 8 Temmuz tarihinde göreve başlayan ve sıkılmadık el, girmedik kapı bırakmayacağız şeklindeki söylemleriyle dikkat çeken İl Başkanı Akışık, “Göreve geldiğimizden bu yana gece gündüz hiç durmadan çalışıyoruz. İnsanlara İYİ siyaseti anlatıyoruz, insanların gönüllerine giriyoruz, onların dertleriyle dertleniyoruz. Biz göreve geldiğimizden bu yana 19 ilçemizi ziyaret ettik. Builçelerde yaşayan insanların halini hatırını sormak için çok yol yürüdük. 22 ev ziyaretinde bulunduk, 28 mahallenin yollarında izimizi bıraktık, esnaflarla konuştuk. Bu süreçte bizi seven, önemli günlerde yanlarında olmamızı isteyen 46 vatandaşımızın düğününe iştirak ettik. Acılı günlerinde yanlarında bulunduğumuz 21 acılı ailemize taziye ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Üye kayıt kampanyamızı gençlerimizle birlikte, sazlı sözlü neşeli bir şekilde gerçekleştirdik. İnsanlar öyle alışmışki seçim zamanı muhalefet partilerini görmeye,  bizi stantta gördüklerinde bize tek bir soru yöneltiliyor ‘Acaba seçim mi var’.. Biz sadece seçim zamanı çalışan arkadaşlar gibi çalışmayacağız, biz her gün çalışacağız fakat yarın seçim varmış gibi çalışacağız. 10 gün stantta üye kampanyası düzenledik ve bunun sonucunda yaklaşık 700 yeni üyeyi partimize kazandırdık.30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutladık. Bu süreçte Valimiz ve Belediye Başkanımız başta olmak üzere Denizlimizi temsil eden isimlere ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Basınla sürekli olarak iyi ilişkiler içerisinde bulunduk. Onların sorunlarını Gazeteciler Cemiyetine düzenlediğimiz ziyarette dinledik. Hepsine teşekkür ediyorum bizi köşelerine, manşetlerine taşıdılar, haberlerinde yer verdiler.İl Başkanı seçildiğimiz günden bu yana hayırlı olsun ziyaretlerine gelen herkesle kucaklaştık. Küskün partililerimizi yeniden yuvaya döndürdük. 90 gün boyunca hep etkin olduk, faaliyetler yürüttük. Bunlardan en güzeli ise açtığımız kurslar ve dayanışma kampanyalarımız. Kadınların üretmesi adına elimizden geleni yapıyoruz, takı tasarım kursumuz bunun en güzel örneği. Öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim alması için her daim onların yanında oluyoruz. En son düzenlediğimiz tablet ve bilgisayar kampanyası ile 5 çocuğu daha uzaktan eğitime kazandırdık. Her şeyden önce ben de bir kadınım, ben de bir anneyim. Siyaset gönül işidir diyerek bir yola girdik, ailemizi, çocuklarımızı evde bıraktık. 90 gün boyunca anne ve babamızı ziyaret dahi edemedik. Tüm bunlara değdi, değecek. Önce Denizli’yi sonra Türkiye’yi İYİ yapacağız. Yeter ki azmimizden, heyecanımızdan ödün vermeyelim.” diye konuştu.

İl Başkanı olmasının ardından Ankara ziyaretinden de bahseden Akışık, “Ankara’ya Genel Başkanımız Meral Akşener ile buluşmaya gittik. Ziyaretimizde ondan öğreneceğimiz çok şey olduğunu fark ettim. Kadınların isterlerse neler yapabileceğini İl Başkanı seçildiğim gün anladım. Teşkilatta kadın olmak, hele ki erkek egemen bir siyasi anlayışta kadın olarak İl Başkanı sıfatıyla partimin başında durmak, herkesten daha fazla çalışmam gerektiğini herkesten daha fazla yorulmam gerektiğini bana gösterdi. Biz de öyle yapacağız. Herkesten daha fazla, her yeni gün üzerine biraz daha fazla koyarak çalışacağız” dedi.

 

Kaynak:denizli24haber

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar