Serhat Köse

Serhat Köse

Mail: [email protected]

Yusuf'un Sahaya Giresi Gelmediyse Adam Değilim!!!

Ben böylesine kopuk kopuk oynayan böylesine inançsız oynayan daha doğrusu maça başlayan bir takım yemin ediyorum hayatımda görmedim. Tamam rakip Eskişehirspor. Adından korkuluyor kağıt üzerinde. Ama onlar da tipki senin gibi transfer yasağından dolayı takviye yapamamış ve lige de istediği gibi başlayamamış. Geçen seneki "Los Galacticos" Eskişehirspor yok senin karşında. Tribünler cezadan ötürü boş. Yani şanslar eşit bence kağıt üzerinde. Hatta Denizlispor daha üstün. Çünkü onları geçen sezon en iyi dönemlerinde mağlup eden bir Denizlispor var karşılarında.

Bunların hepsini geçelim. Denizlispor dün ikinci yarinin ilk bölümü haricinde top mop oynamadı arkadaş. Yani tesadüfen kazanılan bir puan var ortada. Rakibe gecen sezondan kalma psikolojik etkimizin de gelen bu bir puan da etkisi büyük.

Savunma hala zafiyetli ama zamanla çalışmayla giderilebilir diye düşünüyorum. Ama o orta saha yok mu o orta saha. Tövbeler tövbesi. Ne geriye dönebiliyor, ne ileriye pas atabiliyor. Özellikle hücum varyasyonlarında sahanın takıma katkısı sıfır. Orta sahaya adam lazım diyeceğim daha erken diyeceksiniz ama emin olun dün Yusuf Şimşek’in sahaya girip o orta saha forvet bağlantısını kurası gelmiştir. Bundan eminim.

Puan aldık iyi hoş ama iyi oynamıyoruz. Milli aradan sonra peş peşe 2 hafta iç sahadayız. İddialı olacaksak bunu düşünüyorsak 6 puan şart...

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar